🇹🇷 Koronavirüs (COVID-19) - Türkiye'den Son Gelişmeler | Genel Yorum Konusu ☣️ | #MaskeTak 😷 / #AşıOl 💉

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,776
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
ÜLKEMZİDE SON DURUM!

Enr3iU1W8AIL9tZ

• Üzücü
Reactions: Angelica

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hangi dağda kurt öldü de 29 Temmuz’dan beri açıklanmayan vakalar açıklandı. :eek:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Vaka sayısı beklediğimden az, ben 40-50 bin arasıdır diyordum. Bundan sonra açıklanması çok doğru karar, şeffaf olmak süreç için doğru olanı.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: “Aralık, Ocak, Şubat ve Mart ayları için toplamda 50 milyon doz aşı (Sinovac) için imzalar atıldı.”

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bence burada sayının bir önemi yok. Artış ya da azalış önemli. :)
Yani çok önemi yok da ısrarla düşük gösterilmeye çalışılması üzücü. İnsan canının bu kadar ucuz olması üzücü. İnsanlar ölüyor ama bizim derdimiz rakamlara yansısın mı yansımasın mı.

• Beğendim
Reactions: Aserat

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Fahrettin Koca vaka ve ölüm sayılarının tamamen doğru olduğunu söyledi.

İBB Mezarlıklar Müdürlüğü'nün açıkladığı ölüm sayısı için ise ölüm kağıdında 2 kısım olduğunu ve bu iki kısımdan ilkinde bulaşıcı hastalık ve ikincisinde de ise ölümün sebebinin yazıldığını söyledi.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

İBB Mezarlıklar Müdürlüğü'nün açıkladığı ölüm sayısı için ise ölüm kağıdında 2 kısım olduğunu ve bu iki kısımdan ilkinde bulaşıcı hastalık ve ikincisinde de ise ölümün sebebinin yazıldığını söyledi.
@Sherlock @Maskeli Fedai Fahrettin Koca'nın sahip olduğu verilerin kaynağı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Fahrettin Koca'nın kesin ve güvenilir kaynağı: Fahrettin Koca.

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Yani şu an diyorlar ki Covid'i var ve öldü ama aslında ölüm sebebi pankreas kıpırdaması. Kapmış olduğu covid'in bu ölümdeki etkisi sıfır. :)

Geçen sene bu aralar İstanbul'da günlük ölü sayısı 200 civarıymış bu sene 400 civarı. Bu ölümlerin Covid-19 kaynaklı olduğu tamamen ortada... Evet belki başka hastalıkları da vardı ama ölümlerini hızlandıran koronavirüs...