🇹🇷 Koronavirüs (COVID-19) - Türkiye'den Son Gelişmeler | Genel Yorum Konusu ☣️ | #MaskeTak 😷 / #AşıOl 💉

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Twitter'da dolaşan şu belge doğruysa güz döneminin uzaktan eğitim yoluyla yapılacağı kesinleşti denilebilir. Evet sağlık adına olumlu ve olması gereken bir gelişme ama eğitim adına da kayıp sene... Ama komple eğitimi virüs geçene kadar dondurmaları da çözüm değil. Fakat böylesi de ne bileyim üzücü. Hayatta belki bir kere üniversite dönemi olacaktı 4 senelik, onun da şimdiden 1 senesi çöpe gitti..

EhGGrTIWoAEPGEy

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Twitter'da dolaşan şu belge doğruysa güz döneminin uzaktan eğitim yoluyla yapılacağı kesinleşti denilebilir. Evet sağlık adına olumlu ve olması gereken bir gelişme ama eğitim adına da kayıp sene... Ama komple eğitimi virüs geçene kadar dondurmaları da çözüm değil. Fakat böylesi de ne bileyim üzücü. Hayatta belki bir kere üniversite dönemi olacaktı 4 senelik, onun da şimdiden 1 senesi çöpe gitti..

EhGGrTIWoAEPGEy
Bursa rektörü de paylaştığına göre bu belge gerçek ve olay kesinleşti, üniversiteler uzaktan eğitim yoluyla eğitim verecek en az bir dönem daha. Tek korkum, madem bir karar verildi bunu yarım yamalak uygulamaları. Yani eğitim uzaktan olur, final vize döneminde okula sınav için gidilir gibi saçma sapan kararlar verilmez umarım sırf yurtların yarattığı ekonomiyi korumak adına. Öyle bir şey yaparlarsa zaten en baştan bu kararı vermeleri komple anlamsız olur..

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Alınacağı 40 yıl önceden belli olan doğru bir karar.
Twitter'da YÖK İSTİFA diye TT yapılmış, halinde çıldırıyorlar ve aynı zamanda çıldırtıyorlar da gece gece insanın tepesi atıyor. Sırf ailelerinden uzaklaşmak, ortamlara akabilmek ve cilveleşebilmek adına EĞİTİMİ bahane ederek okulları açın da açın diye kafa şişiriyorlar. Bu esnada milyonlarca öğrenciyi ve milyonlarca aileyi, yurtlarda kalacak olanları, yemekhane ortamlarını, toplu taşıma kullanımlarını vb düşünen yok tabi!

Uzaktan eğitim kararı verilince başta ben de üzülür gibi olmuştum hem eğitimin çok verimli geçmemesi hem de kampüsün ferah ortamı, sosyal ortam vb. diye de ama bunları görünce tamamen antipatimi kazandılar ve inatla, inadına uzaktan eğitime destek moduna soktular insanı.

Sakin biriyimdir çoğu zaman ama gece gece çok fena sinirlendim daha da yazmamak en iyisi öyle böyle değil...Sizin sosyalliğiniz batsın burada sayısız insan yaşamı söz konusuyken halen... neyse sakinim... YÖK bu güruhu dikkate alıp da geri adım atma gibi bir saçmalık yapmaz umarım, şu zamana kadar hiç dinlemediler bu sefer de dinlemesinler.

Son düzenleme:

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Twitter'da YÖK İSTİFA diye TT yapılmış, halinde çıldırıyorlar ve aynı zamanda çıldırtıyorlar da gece gece insanın tepesi atıyor. Sırf ailelerinden uzaklaşmak, ortamlara akabilmek ve cilveleşebilmek adına EĞİTİMİ bahane ederek okulları açın da açın diye kafa şişiriyorlar. Bu esnada milyonlarca öğrenciyi ve milyonlarca aileyi, yurtlarda kalacak olanları, yemekhane ortamlarını, toplu taşıma kullanımlarını vb düşünen yok tabi!

Uzaktan eğitim kararı verilince başta ben de üzülür gibi olmuştum hem eğitimin çok verimli geçmemesi hem de kampüsün ferah ortamı, sosyal ortam vb. diye de ama bunları görünce tamamen antipatimi kazandılar ve inatla, inadına uzaktan eğitime destek moduna soktular insanı.

Sakin biriyimdir çoğu zaman ama gece gece çok fena sinirlendim daha da yazmamak en iyisi öyle böyle değil...Sizin sosyalliğiniz batsın burada sayısız insan yaşamı söz konusuyken halen... neyse sakinim... YÖK bu güruhu dikkate alıp da geri adım atma gibi bir saçmalık yapmaz umarım, şu zamana kadar hiç dinlemediler bu sefer de dinlemesinler.
Tam belli oluyor ya zaten dalga dümenci, gırgırcı üniversiteliler oldukları. Tane tane, tekrar tekrar anlatıyorsun ama yine de anlamıyorlar ve tag açıp duruyorlar. Okulların açılması, luppo olayından, mitingden, Ayasoyfa açılışından, tatilcilerin bir araya gelmesinden çoook daha büyük bir facia. Hani çok basit ve akıl edilebilir bir gerçek.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
SON DAKİKA!

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Toplu taşımada ayakta yolcu alınmasına müsaade edilmeyecek."

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca: "Günlük en çok hasta görülen ilimiz Ankara. Türkiye genelinde son bir haftada zatürre oranı artan ilimiz olmadı. Ağır hasta sayısı ise halen yükselmeye devam ediyor. Birlikte tedbirlere uyarsak sonunda yenilen virüs olacak."

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Ben anlamadım;
12 den sonra müzik yayını mı olmayacak; hiçmi müzik olmayacak cafe ve barlarda?

Salgını müzik yayını yapmayarak mı engelleyeceğiz,tam çözemedim?

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,768
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İSTANBUL'DA YENİ KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ!

İ1-Normal otobüs ve minibüslere ayakta yolcu alınmayacak.

2-Raylı sistemlerde oturan+ayakta yolcu kapasitesinin yarısı oranında yolcu alınacak.

3-Metrobüslerde oturan+ayakta yolcu kapasitesinin 3/1 oranında yolcu alınacak.

• Beğendim
Reactions: Angelica