­čç╣­čçĚ Koronavir├╝s (COVID-19) - T├╝rkiye'den Son Geli┼čmeler | Genel Yorum Konusu Ôśú´ŞĆ | #EvdeKal ­čĆá / #MaskeTak ­čśĚ

slhttnmtl

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
5 Eyl├╝l 2019
Reaksiyon puan─▒
6,675
Puan─▒
600
  • ├ťz├╝c├╝
  • Be─čendim
Reactions: haluk792 and Alos

slhttnmtl

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
5 Eyl├╝l 2019
Reaksiyon puan─▒
6,675
Puan─▒
600
Okula gidicem ben bi de :(
Denizli'de de risk d├╝┼č├╝km├╝┼č, ├Âyle duydum bir ├Â─čretmenimden, arkada┼č─▒ bu konuyla ilgileniyormu┼č galiba. Yani s├Âz├╝n ├Âz├╝ sizin okullar a├ž─▒ld─▒ktan 2-3 hafta sonra b├╝y├╝k ihtimal ben de gidece─čim. :(

• ├ťz├╝c├╝
Reactions: Alos

Alos

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
4 A─čustos 2020
Reaksiyon puan─▒
2,766
Puan─▒
289
Ya┼č
18
Allah korur yaa asl─▒nda nasip k─▒smet tabi onlem almak laz─▒m mesela elini y├╝z├╝ne hic surme felan oyle dezenfekte et okul wcsini kullanma maskeni indirme
Onlar─▒ yapsam ne olacak ayn─▒ havay─▒ soluyoruz :( bi de maskelerini ├ž─▒karanlar oluyormu┼č sar─▒lanlar falan oluyormu┼č :( hocalar dedi hatta ge├žen sene hocalar korona kapt─▒ ├Â─črenciler falan :(

• ├ťz├╝c├╝
Reactions: EmreCan

EmreCan

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
22 ┼×ubat 2019
Reaksiyon puan─▒
2,447
Puan─▒
299
Onlar─▒ yapsam ne olacak ayn─▒ havay─▒ soluyoruz :( bi de maskelerini ├ž─▒karanlar oluyormu┼č sar─▒lanlar falan oluyormu┼č :( hocalar dedi hatta ge├žen sene hocalar korona kapt─▒ ├Â─črenciler falan :(
Ben 2 3 hafta ├Ânce istemeden ├ži─čnedim tedbirleri ama istemeden yengeme gitmi┼čtik kadin sar─▒ld─▒ ├Âpt├╝ felan :A Sonra bende pi┼čman oldum ama ├žok ┼č├╝k├╝r bi┼či olmadi.

• Harika
Reactions: Alos

Alos

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
4 A─čustos 2020
Reaksiyon puan─▒
2,766
Puan─▒
289
Ya┼č
18
Ben 2 3 hafta ├Ânce istemeden ├ži─čnedim tedbirleri ama istemeden yengeme gitmi┼čtik kadin sar─▒ld─▒ ├Âpt├╝ felan :A Sonra bende pi┼čman oldum ama ├žok ┼č├╝k├╝r bi┼či olmadi.
Ben de kuzenime gittim de sar─▒l─▒yoruz ama ├žok d─▒┼čar─▒ ├ž─▒km─▒yor onlar :A

The_Erinch

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
24 Kas─▒m 2019
Reaksiyon puan─▒
13,273
Puan─▒
700
Sinemalar 1 Nisana at─▒lm─▒┼č... Bu gidi┼čle bu y─▒lda sinema olmayacak.....

• ├ťz├╝c├╝
Reactions: EmreCan

bazinga

Admin
Kat─▒l─▒m
1 ┼×ubat 2007
Reaksiyon puan─▒
41,367
Puan─▒
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Hi├ž umudum yoksa demek ├Âyle kalm─▒┼č akl─▒mda. :)

Zaten gelse bile uzun s├╝re eski filmleri yay─▒nlayacaklard─▒r uluslararas─▒ olarak da sinema g├Âsterimindeki film say─▒s─▒ ├žok az oldu─ču i├žin. Sonbaharda anca normale d├Âner gibi sinemalar, o da zorlu bir mutasyon falan ├ž─▒kmazsa tabii. :)