🇹🇷 Koronavirüs (COVID-19) - Türkiye'den Son Gelişmeler | Genel Yorum Konusu ☣️ | #MaskeTak 😷 / #AşıOl 💉

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
  • Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1609260392897.png

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
yasaklare olunca gosterdi etkısını..ilaçlarda aşılarda geldi hayırlı osun

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
SON DAKİKA!

Sağlık Bakanı Koca: "İngiltere kaynaklı mutasyon sebebiyle yapılan incelemelerde bu ülkeden yurda giriş yapan 15 kişide mutasyonlu virüs tespit edilmiş ve kontrol altına alınmıştır. İngiltere’den yurda girişler geçici olarak tamamen durdurulmuştur.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Müzik sektörünü de unutmamak lazım...
O sektör bir nebze digitalde tutunuyor yada 31 Aralıkta 1 yıllık kazançlarını almışlardır Tvlerdeki kapışma sayesinde.

Sinema sektörü içinde digital bir çağre gelse diyeceğim ama hiçbirşey sinemada ki düzeni,ortamı ve havayı sağlıyamıyor.

• Üzücü
Reactions: Yiğitt

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
SON DAKİKA!

Sağlık Bakanı Koca: "İngiltere kaynaklı mutasyon sebebiyle yapılan incelemelerde bu ülkeden yurda giriş yapan 15 kişide mutasyonlu virüs tespit edilmiş ve kontrol altına alınmıştır. İngiltere’den yurda girişler geçici olarak tamamen durdurulmuştur.
Heh, 2021'de de mutasyonu ile uğraşıp duracağız sanırım. :(

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Mutasyonlu 15 hasta da İngiltere'den gelenlerde, umarım ek bir yayılım göstermemiştir. Aslında ilk zamanlardaki gibi değil durum, insanlar maskeli halde ve çoğu yer de kapalı olduğu için haliyle bulaş riski de az.

Vaka sayısının düşüşü sürüyor, hafta sonu 10 bine düşecek gibi. Ay sonuna kadar 2-3 binlere ulaşacağız diye umuyorum. Şubat başıyla beraber cafe & restoranlar açılır, üniversiteler yarı uzaktan yarı yüz yüze şekilde açılır, okullar da kademeli açılış yaşar gibi geliyor. Ocak ayı kritik, Ocak ayını atlatırsak aşılamayla da beraber virüs etkisini kırmaya başlayacaktır diye düşünüyorum.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Mutasyonlu 15 hasta da İngiltere'den gelenlerde, umarım ek bir yayılım göstermemiştir. Aslında ilk zamanlardaki gibi değil durum, insanlar maskeli halde ve çoğu yer de kapalı olduğu için haliyle bulaş riski de az.

Vaka sayısının düşüşü sürüyor, hafta sonu 10 bine düşecek gibi. Ay sonuna kadar 2-3 binlere ulaşacağız diye umuyorum. Şubat başıyla beraber cafe & restoranlar açılır, üniversiteler yarı uzaktan yarı yüz yüze şekilde açılır, okullar da kademeli açılış yaşar gibi geliyor. Ocak ayı kritik, Ocak ayını atlatırsak aşılamayla da beraber virüs etkisini kırmaya başlayacaktır diye düşünüyorum.
Önümüzdeki 2 hafta çok kritik. :A (bkz: virüs başlangıcından beri önümüzdeki 2 haftanın kritik olması. :A)

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
SON DAKİKA!

Benim bildiğim kadarıyla bunun tespiti bizde yapılamıyor deniyordu.. Nasıl tespit edilmiş? İlginç geldi..