🇹🇷 Koronavirüs (COVID-19) - Türkiye'den Son Gelişmeler | Genel Yorum Konusu ☣️ | #MaskeTak 😷 / #AşıOl 💉

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
  • Nisan sonuna kadar spor müsabakları seyircisiz oynanacak!
  • 16 Mart'ta okullar tatile giriyor.
  • İlk, orta ve lise 1 hafta tatil. (Ara Tatil)
  • Üniversite 3 hafta tatil!
@Tolstoyevski beklediğin haber :D
@Aserat başlığı değiştirsen mi? Türkiyedeki Corona Virus falan birseyler yazarsın😊

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Tolstoyevski beklediğin haber :D
@Aserat başlığı değiştirsen mi? Türkiyedeki Corona Virus falan birseyler yazarsın😊

Galatasaray Beşiktaş maçının seyircisiz oynanmasından korkuyordum ve korkulan başa geldi... Neyse onları seyircisiz de yeneceğiz inşallah. :A

• Olmamış
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and Harunnn60

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ben okulu demek istemiştim :A

İşte maçtan dolayı ona bile tam sevinemedim halbuki gelecek hafta vize haftasıydı bu çok iyi oldu :A Neyse canım her şerde bir hayır vardır olması gereken olmuş ama derbi adına hiç iyi olmadı neyse :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,837
Puanı
1,060
Offf ülke iyice karıştı, sonumuz hayır olsun.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
  • Beğendim
Reactions: Hazem and Harunnn60

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
O zaman diğer konuyu silip bununla devam edelim.
Konu silme, konu sahibine haksızlik oluyor. Bir müdahale yapacaksaniz kilit vurun. Ben bazen siz konumu sil dediğimde silseniz bu normal ama misal bana sorulmadan silinince bu hoş değil.
Bence iki ayrı konu kalabilir. Bir çok kişi Türkiye'yi ayrı takip etmek ister. Başliklarda dünya ve Türkiye olarak adlandırma yapabilirsiniz. Diğer konuda tek tek bakıp TR haberini aramak uğraştırıci olur herkes için. Fikrim bu yönde.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Konu silme, konu sahibine haksızlik oluyor. Bir müdahale yapacaksaniz kilit vurun. Ben bazen siz konumu sil dediğimde silseniz bu normal ama misal bana sorulmadan silinince bu hoş değil.
Bence iki ayrı konu kalabilir. Bir çok kişi Türkiye'yi ayrı takip etmek ister. Başliklarda dünya ve Türkiye olarak adlandırma yapabilirsiniz. Diğer konuda tek tek bakıp TR haberini aramak uğraştırıci olur herkes için. Fikrim bu yönde.

Diğer konu okul haberi içeriyordu, genel konu değildi.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Hangi konuyu dedin anladım ama paylaşım yaptığımıx konu zaten genel yorum konusu. Oradan herkes bakıyor. Bu konular haber olarak kalabilir. :A

@Tolstoyevski konuna sahip çık. :A
Okul tatili konusunu diyorum. Dünya'daki gelişmeler için oradan Türkiye'dekiler için buradan devam edelim kendi ülkemizden gelen haberler ayrı konuda olmayı hak ediyor. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
  • Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Sonradan açtığım okul tatili konusunu kast etmiştim.

• Güldürdün
Reactions: Dosi