­čç╣­čçĚ Koronavir├╝s (COVID-19) - T├╝rkiye'den Son Geli┼čmeler | Genel Yorum Konusu Ôśú´ŞĆ | #EvdeKal ­čĆá / #MaskeTak ­čśĚ

Emre Ozansoy

Konu Edit├Âr├╝
Kat─▒l─▒m
26 A─čustos 2017
Reaksiyon puan─▒
20,992
Puan─▒
1,060
SON DAK─░KA!

MEB:
"Resmi ve ├Âzel; ortaokul 5. s─▒n─▒flarda haftada 2 g├╝n toplam 12 ders saati (2 g├╝n, 6+6), imam hatip ortaokullar─▒nda ise haftada 2 g├╝n toplam 14 ders saati (2 g├╝n, 7+7 ) uygulanacak. Lise 9. s─▒n─▒flarda ise haftada 2 g├╝n toplam 16 ders saati (2 g├╝n, 8+8) yap─▒lacak."

Emre Ozansoy

Konu Edit├Âr├╝
Kat─▒l─▒m
26 A─čustos 2017
Reaksiyon puan─▒
20,992
Puan─▒
1,060

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: kerem

emreemreu

S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
10 ┼×ubat 2011
Reaksiyon puan─▒
2,672
Puan─▒
810
Kuzenimin de korona testi pozitif ├ž─▒km─▒┼č. Akrabalar─▒m aras─▒nda ilk oldu bu. Ama kuzenim de hi├ž dikkat etmiyordu. Y├╝z├╝nde maske takt─▒─č─▒n─▒ bile hat─▒rlam─▒yorum. 2 hafta karantinada kalacaklar evcek.

Aserat

Co-Admin
Konu Sahibi
Kat─▒l─▒m
24 A─čustos 2014
Reaksiyon puan─▒
45,078
Puan─▒
1,061
Kuzenimin de korona testi pozitif ├ž─▒km─▒┼č. Akrabalar─▒m aras─▒nda ilk oldu bu. Ama kuzenim de hi├ž dikkat etmiyordu. Y├╝z├╝nde maske takt─▒─č─▒n─▒ bile hat─▒rlam─▒yorum. 2 hafta karantinada kalacaklar evcek.
L├╝tfen ki┼čisel alma amac─▒m huzursuzluk ├ž─▒karmak de─čil ama maske takmayan, tedbirlere dikkat etmeyen herkes korona olmay─▒ sonuna kadar hak ediyor ├ž├╝nk├╝ ancak b├Âyle anlayabilirler ne kadar tehlikeli bir ┼čey oldu─čunu. Yine de ge├žmi┼č olsun.

emreemreu

S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
10 ┼×ubat 2011
Reaksiyon puan─▒
2,672
Puan─▒
810
L├╝tfen ki┼čisel alma amac─▒m huzursuzluk ├ž─▒karmak de─čil ama maske takmayan, tedbirlere dikkat etmeyen herkes korona olmay─▒ sonuna kadar hak ediyor ├ž├╝nk├╝ ancak b├Âyle anlayabilirler ne kadar tehlikeli bir ┼čey oldu─čunu. Yine de ge├žmi┼č olsun.

Tabii ki, hakl─▒s─▒n. O kadar ki┼činin dilinde t├╝y bitti s├Âylemekten.

• Be─čendim
Reactions: Aserat

emreemreu

S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
10 ┼×ubat 2011
Reaksiyon puan─▒
2,672
Puan─▒
810
Ge├ženlerde de az daha maske takmamaktan ceza yiyecektim. :A

Normalde her zaman takar─▒m istisnas─▒z ama k├Âyden geldi─čim g├╝n├╝n sabah─▒nda i┼če giderken maske takmay─▒ unutmu┼čum. K├Âyde kimseyle temas edip, muhabbet etmedi─čim i├žin takmamaya al─▒┼čt─▒m. Neyse i┼če giderken de unutunca yolda akl─▒ma geldi. Ben de bir eksiklik var diyorum. Farkedince geri d├Ânsem eve, bu sefer de servise baya bir ge├ž kalaca─č─▒m.

Neyse servise vard─▒m, polise filan kimseye yakalanmadan. Sonra serviste biraz gittikten sonra, az ileride polis durdurdu. Serviste de fazla maske olmad─▒─č─▒ i├žin halen maskesizim. Polisin durdurma yapt─▒─č─▒n─▒ g├Âr├╝nce ┼čof├Âr maskeleri takal─▒m dedi. Ama maske yok ben de. ┼×of├Âr o c├╝mleyi dedikten sonra ben k├Âyde iken stajyer bir ├žocuk staj─▒na ba┼člam─▒┼č. Al abi tak dedi ve ├žantas─▒ndan bir adet maske ├ž─▒kard─▒. 900 TL'lik cezadan y─▒rtt─▒k. :A

pompy

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
22 Eyl├╝l 2012
Reaksiyon puan─▒
20,790
Puan─▒
1,061
Ge├ženlerde de az daha maske takmamaktan ceza yiyecektim. :A

Normalde her zaman takar─▒m istisnas─▒z ama k├Âyden geldi─čim g├╝n├╝n sabah─▒nda i┼če giderken maske takmay─▒ unutmu┼čum. K├Âyde kimseyle temas edip, muhabbet etmedi─čim i├žin takmamaya al─▒┼čt─▒m. Neyse i┼če giderken de unutunca yolda akl─▒ma geldi. Ben de bir eksiklik var diyorum. Farkedince geri d├Ânsem eve, bu sefer de servise baya bir ge├ž kalaca─č─▒m.

Neyse servise vard─▒m, polise filan kimseye yakalanmadan. Sonra serviste biraz gittikten sonra, az ileride polis durdurdu. Serviste de fazla maske olmad─▒─č─▒ i├žin halen maskesizim. Polisin durdurma yapt─▒─č─▒n─▒ g├Âr├╝nce ┼čof├Âr maskeleri takal─▒m dedi. Ama maske yok ben de. ┼×of├Âr o c├╝mleyi dedikten sonra ben k├Âyde iken stajyer bir ├žocuk staj─▒na ba┼člam─▒┼č. Al abi tak dedi ve ├žantas─▒ndan bir adet maske ├ž─▒kard─▒. 900 TL'lik cezadan y─▒rtt─▒k. :A
─░nsan al─▒┼č─▒k de─čil maskeye ben bir bakkala giderken evin d─▒┼č─▒na ├ž─▒kmadan hat─▒rlad─▒m o arada bir oluyor insanda @emreemreu

Yi─čitt

Emekli
Kat─▒l─▒m
9 Aral─▒k 2013
Reaksiyon puan─▒
45,413
Puan─▒
1,061
SON DAK─░KA!

Sa─čl─▒k ├žal─▒┼čanlar─▒n─▒n y─▒ll─▒k izinleri, atamalar─▒ ve istifalar─▒; yay─▒nlanan genelge ile ikinci bir emre kadar durduruldu!

Tolstoyevski

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2014
Reaksiyon puan─▒
20,738
Puan─▒
711
Ya┼č
23
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
┼×u an her yer k─▒pk─▒rm─▒z─▒ ve art─▒k Mart-Nisan ay─▒na geri d├Ân├╝┼č zaman─▒. Hafta sonlar─▒ soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒ ve sinema, toplu ortamlara elveri┼čli yerler gibi belirli ortamlar─▒n kapanmas─▒ ve toplu ta┼č─▒maya ├žeki d├╝zen verilmesi art─▒k olmazsa olmaz. Aksi halde hastaneler dolup ta┼čacak ve ekonomi yine zarar g├Ârecek.

Ancak ad─▒m atacaklar─▒n─▒ sanm─▒yorum, inanm─▒yorum art─▒k. En fazla dostlar pazarda g├Ârs├╝n ├Ânlemleri al─▒rlar.

"Rica" ile ├Ânlem almaya devam edin tabi...

Forum ─░statistikleri

Konular
152,613
Kullan─▒c─▒lar
8,105
Son ├ťye
Menekse