🇹🇷 Koronavirüs (COVID-19) - Türkiye'den Son Gelişmeler | Genel Yorum Konusu ☣️ | #MaskeTak 😷 / #AşıOl 💉

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,295
Puanı
860
Look At Me Reaction GIF by WWE
Bende arada takıyorum :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ülkede maske takan 3-5 kişiden biri olarak kaldım galiba. Bir anda bu kadar boş vermişlik tuhaf geliyor. :A

Açık alanda ben de takmıyorum tabii de, millet komple koşulsuz her yerde bırakmış gibi.

• Güldürdün
Reactions: Angelica

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,284
Puanı
1,060
Ülkede maske takan 3-5 kişiden biri olarak kaldım galiba. Bir anda bu kadar boş vermişlik tuhaf geliyor. :A

Açık alanda ben de takmıyorum tabii de, millet komple koşulsuz her yerde bırakmış gibi.
1 aydır ben de saldım. 3 doz biontech ve mart ayında korona geçirince nisan ayında artık takmamaya başladım. :A

Özlemişiz maskesiz zamanları. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
1 aydır ben de saldım. 3 doz biontech ve mart ayında korona geçirince nisan ayında artık takmamaya başladım. :A

Özlemişiz maskesiz zamanları. :A
Boostavac yapacaklar 2023 te İrlanda bütün pandemileri bitirmek için ve bu mutasyonları
Gelecekte olacak pandemiler içinde endemikler için aşı bu kuş gribi mutasyonu
Su çiçeği mutasyona uğruyor kızamıkta mutasyona uğrar diye düşünüyorlar
------

@emreemreu
------

@bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İki hafta önce ikinci kez geçirdim hastalığı. Hafif burun akıntısıyla atlattım çok şükür. İlk seferki hastalıkla uzaktan yakından alakası yoktu. Hastaneye gitmedim bile, evdeki hızlı antijen testlerinde çıktı. Çevremde de kimseye bulaşmadı.

Aşılar ve virüsün zayıflaması sonrası hastalığın pek korkulacak yanı kalmadı artık. Yine de yaşlıları korumakta fayda var...

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
İrlanda ay farkına bakınacağını söylendi irlandanın sağlık bakanı Türkiyeden biontech olmuş kişiler en fazla maksimum 3 ay içinde olacak 3 aydan fazla geçenlerin aşıları irlanda cancelled dicekmiş
irlanda dört doz uzatabilir gelen Türklere @Yakamoz-Asi @Angelica
------

@xemrexxx @Forumdash