❤ denizz19'un Forumda 8. Yılı!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Forumumuzun emektar eski yöneticilerinden, temel taşı ve benim de bu forumda senelerdir samimi olduğum yüreği güzel arkadaşım @denizz19 forumda 8. yılını kutluyor :Z

Çalıştığı için eskisi kadar aktif olmasada foruma ara ara uğruyor ve forumdaki popülerliğinden sonra twitter'de de oldukca popüler ve yaptığı analiz ve paylaşımlarla büyük ilgi görüyor ve ünlü isimler ile görüşmeleri onu daha bi havalı yapıyor :A

Bizlerle birlikte nice senelere Denizciğim :love1:

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
@denizz19 çok tebriklerrrrrrrrrrr :Z:Z:Z:bhr:

hediyen:

1578401926518.png

• Harika
  • Beğendim
Reactions: denizz19 and Dosi

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
@Dosi ciğim teşekkür ederim canım bu güzel konu için. Forum uzun süredir hayatımla bütünleşen bir mecra ve bu yolda 8.yıla girmek elbette çok anlamlı. Uzun soluklu ve arkasında her zaman durup emek verdiğim yer olarak aklımda. Bu aralar evet çok sık girmiyorum çünkü eski çekici havasını bulamıyorum biraz da uzak durmak istiyorum aslında hepsi bu. Çok güzel arkadaşlıklarım oldu forumda ve hala da sürenler var ne mutlu. Dosiciğime tekrardan teşekkür ediyorum muhteşem bir konu gerçekten. :)

@Silinmiş Üye evet tanışmadık çok fazla tanışırız inşallah zamanla. :A Diğer tüm tebrik eden arkadaşlarıma da teşekkürlerimi sunuyorum. :D

@Sherlock uzun zamandır bahsetmiyordum iyi hatırlattın :A

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
@Dosi ciğim teşekkür ederim canım bu güzel konu için. Forum uzun süredir hayatımla bütünleşen bir mecra ve bu yolda 8.yıla girmek elbette çok anlamlı. Uzun soluklu ve arkasında her zaman durup emek verdiğim yer olarak aklımda. Bu aralar evet çok sık girmiyorum çünkü eski çekici havasını bulamıyorum biraz da uzak durmak istiyorum aslında hepsi bu. Çok güzel arkadaşlıklarım oldu forumda ve hala da sürenler var ne mutlu. Dosiciğime tekrardan teşekkür ediyorum muhteşem bir konu gerçekten. :)

@Silinmiş Üye evet tanışmadık çok fazla tanışırız inşallah zamanla. :A Diğer tüm tebrik eden arkadaşlarıma da teşekkürlerimi sunuyorum. :D

Herkesi tek tek etiketledin özel tşkler falan
ama bana :( ÜZDÜN... :( ki sana sıla attım özel hediye :(

• Güldürdün
Reactions: denizz19

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060

Beğenmene sevindim canım :bhr: Her ne olursa olsun buradan uzaklaşma :D

@serhatt hediyenle gel ama Çağatay'ı verme, aynı fotoyu hem bana hem de @MasacRE ye vermişsin :eek: :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Nice yıllara bebişim. :Z İyi ki foruma üye olmuşsun da tanışmışız seninle. :bhr: Seviliyorsun. :A @denizz19

Hediyeni verecektim ama foto yüklnemedi bir türlü benim yavaş internetim yüzünden :F
Hediyemi buluşunca vereceğim ben ona @denizz19 burda herkesin içinde veremem :A @ozgur2113
Sürekli gelecem diyorsun ama yoksun ortalıkta. :A Al işte Sınavlarım başlıyor.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
Nice yıllara bebişim. :Z İyi ki foruma üye olmuşsun da tanışmışız seninle. :bhr: Seviliyorsun. :A @denizz19

Hediyeni verecektim ama foto yüklnemedi bir türlü benim yavaş internetim yüzünden :F
Sürekli gelecem diyorsun ama yoksun ortalıkta. :A Al işte Sınavlarım başlıyor.
Havaların düzelmesini bekliyorum vallahi bak :( Çok soğuk ve yağmurlu :(