Tolstoyevski 20.000'ler Kulübünde !

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Vay be, bundan 3 sene önce falan "@Tolstoyevski 20.000'ler kulübüne girecek" deseler, en erken 2039'da falan olur muhtemelen derdim herhalde ama kendisinin de dediği gibi adamın resmen çenesi açıldı. :A Tabii bunu olumlu anlamda söylüyorum, iyi ki de açılmış, foruma üye olduğum günden beri sohbet etmekten en çok keyif aldığım üyelerden birisi...

Neyse fazla uzatmayayım. :A Tebrik ederim @Tolstoyevski, nice güzel, bol bol mutluluklarını paylaşacağın, gülüp eğleneceğin mesajlara. :Z

Merakla beklediğimiz dizinin yayınlanacağı gün de yaklaşırken sana böyle bir hediye seçtim, umarım beğenirsin. :A

Ps5-Lotr.png

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Vay be, bundan 3 sene önce falan "@Tolstoyevski 20.000'ler kulübüne girecek" deseler, en erken 2039'da falan olur muhtemelen derdim herhalde ama kendisinin de dediği gibi adamın resmen çenesi açıldı. :A Tabii bunu olumlu anlamda söylüyorum, iyi ki de açılmış, foruma üye olduğum günden beri sohbet etmekten en çok keyif aldığım üyelerden birisi...

Neyse fazla uzatmayayım. :A Tebrik ederim @Tolstoyevski, nice güzel, bol bol mutluluklarını paylaşacağın, gülüp eğleneceğin mesajlara. :Z

Merakla beklediğimiz dizinin yayınlanacağı gün de yaklaşırken sana böyle bir hediye seçtim, umarım beğenirsin. :A

Ekli dosyayı görüntüle 107168
Şu hediyenin lüksüne bak be cidden insanın içi gidiyor elin Amerikalısı için bir şey değil ama bizler için anca baronluğu sağlarsak o da ölme eşeğim ölme :A

Bakalım dizi nasıl olacak umarım hayal kırıklığı yaratmaz, yüksek beklenti olunca genelde öyle oluyor malum. :A

Çok teşekkür ediyorum bu pahalı hediye ve güzel sözlerin için :Z

• Harika
Reactions: Sherlock

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bu akşam kutlarım diye bekliyordum, tabi şaşırmamak gerek benim akşam gece oluverdi. :A Öncelikle çok tebrikler @Tolstoyevski :bhr: 7 senede böyle bir rakama ulaşmak da ayrı başarı :A

Normalde başka hediye verecektim ama etiketlerde bu varmış ondan değiştirdim :A

Netflix-Dark-1.jpg

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
  • Harika
Reactions: slhttnmtl

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Tebrikler @Tolstoyevski. Hiç unutmam, kaplumbağa hızında yorum yapardın zamanında, tek tük. @Dosi sağ olsun, iyi açtı seni. Hele bir ciddiyetin vardı, yani benden de ciddiydin. :A Şimdi bir bakıyorum, özellikle son bir yılda hem yönetimsel, hem de mesaj ve konu anlamında, organizasyon anlamında kendini aştın. Hep böyle git, nice nice 20 binli mesajlara. :D

Bu da hediyen:

1628761802651.png