Tolstoyevski 20.000'ler Kulübünde !

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Daha önceden de yazmıştım aslında tekrardan hayırlı uğurlu olsun
Sana bir kaç şarkı hediye etmek istiyorum:)

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Tebrikler @Tolstoyevski. Hiç unutmam, kaplumbağa hızında yorum yapardın zamanında, tek tük. @Dosi sağ olsun, iyi açtı seni. Hele bir ciddiyetin vardı, yani benden de ciddiydin. :A Şimdi bir bakıyorum, özellikle son bir yılda hem yönetimsel, hem de mesaj ve konu anlamında, organizasyon anlamında kendini aştın. Hep böyle git, nice nice 20 binli mesajlara. :D

Bu da hediyen:

Son 1-2 gün @Dosi ile bana nazar değdi sanırım ama biraz dinlenmek de gerekiyor arada ufak tefek kafa tatili :A

Aslında eskiden de o kadar ciddi değildim ama belli konular hariç yazmaya üşenirdim genel olarak, zamanla @Dosi nin de katkısıyla biraz çenem açıldı cidden :A

Hediye ve güzel sözler adına çok teşekkür ederim, hep birlikte inşallah nice senelere.
------

Daha önceden de yazmıştım aslında tekrardan hayırlı uğurlu olsun
Sana bir kaç şarkı hediye etmek istiyorum:)
Çok sevdiğim bir Tarkan şarkısı ve en sondaki şarkıyı da bu gece dinleyeceğim, çok teşekkür ederim 😊

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Son 1-2 gün @Dosi ile bana nazar değdi sanırım ama biraz dinlenmek de gerekiyor arada ufak tefek kafa tatili :A

Aslında eskiden de o kadar ciddi değildim ama belli konular hariç yazmaya üşenirdim genel olarak, zamanla @Dosi nin de katkısıyla biraz çenem açıldı cidden :A

Hediye ve güzel sözler adına çok teşekkür ederim, hep birlikte inşallah nice senelere.
Ciddiydin evet, çok soğuktun. Hatta ifade kullandığını da hatırlamıyorum o zamanlar. :A Ne olduysa artık son bir yılda oldu. Gittim, sanki gitmeden önce 10-11 bin mesaj mı ne vardı, bir yıl sonra geldim 20 bine yaklaşmışsın. :A

Rica ederim. :D

• İlginç
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ciddiydin evet, çok soğuktun. Hatta ifade kullandığını da hatırlamıyorum o zamanlar. :A Ne olduysa artık son bir yılda oldu. Gittim, sanki gitmeden önce 10-11 bin mesaj mı ne vardı, bir yıl sonra geldim 20 bine yaklaşmışsın. :A

Rica ederim. :D
2015'li yıllarda filan baya kullanıyordum aslında ":A" özellikle, ama evet eskinden bu kadar çeşit kullanmazdım ve her konuda yoktum :A

Seni de 1-2 emoji hariç başka emojilerle görmek pek mümkün olmuyor :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
2015'li yıllarda filan baya kullanıyordum aslında ":A" özellikle, ama evet eskinden bu kadar çeşit kullanmazdım ve her konuda yoktum :A

Seni de 1-2 emoji hariç başka emojilerle görmek pek mümkün olmuyor :A
Ben sanıldığının aksine o kadar da ciddi değilim ama işte konularda yine aktif olunca böyle göze batıyorum. Sen tam tersine eskiden o kadar da aktif olmadığın için göze batmıyordun, birkaç yıldır aktif olmaya başladın. Böyle devam işte. :A

@Dosi & @Tolstoyevski A.Ş. olarak zamanla zirve yaparsın mesaj sayısında, beni bile geçersin. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Ben sanıldığının aksine o kadar da ciddi değilim ama işte konularda yine aktif olunca böyle göze batıyorum. Sen tam tersine eskiden o kadar da aktif olmadığın için göze batmıyordun, birkaç yıldır aktif olmaya başladın. Böyle devam işte. :A

@Dosi & @Tolstoyevski A.Ş. olarak zamanla zirve yaparsın mesaj sayısında, beni bile geçersin. :A
Sırtını Dosi'ye yaslayan parlıyor :A @Tolstoyevski

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bir tek @MEnes'i açamadın. Yine de @Tolstoyevski'yi zamanında geçmiş olduğu da bir gerçek. Bu arada @Tolstoyevski, @MEnes'ten eski bir üye. :A
Ben kapalı ve kırmızı bir kutuyum... Açılmam kolay değildir... :A Ancak ben ister isem açılır ve sizin dediğiniz konuma gelebilirim... :A
------

MEnes kendi tayfası ile goygoydan memnun. Ben benle konuşanla konuşan biriyim.

@Tolstoyevski baktı bazı konular forumda yasaklandı mecburi eğlence kısmına kaydı :A
Seninle her ortamda her fırsatta konuşuyorum, sanki hiç konuşmuyormuşum gibi... :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Ben kapalı ve kırmızı bir kutuyum... Açılmam kolay değildir... :A Ancak ben ister isem açılır ve sizin dediğiniz konuma gelebilirim... :A
------

Seninle her ortamda her fırsatta konuşuyorum, sanki hiç konuşmuyormuşum gibi... :A
Başka manada dedim. Senin gibi kapalı kırmızı kutuyu açma gibi bir düşüncem olmamış demek. Çok şükür...

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Başka manada dedim. Senin gibi kapalı kırmızı kutuyu açma gibi bir düşüncem olmamış demek. Çok şükür...
Ne manada dediğini biliyorum ama işte onda da ne diyeyim ki burada çok vakit geçiremediğim için haliyle fırsat olmuyor çoğu zaman... Benim kutumun açılmasına gerek yok zaten, böyle rahatım tahmin edeceğin üzere... :A

• Olmamış
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Ne manada dediğini biliyorum ama işte onda da ne diyeyim ki burada çok vakit geçiremediğim için haliyle fırsat olmuyor çoğu zaman... Benim kutumun açılmasına gerek yok zaten, böyle rahatım tahmin edeceğin üzere... :A
Sanki çok umrumuzda.
Böyle olmaya devam et. Bence daha iyi.

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Artık gömmede yok ozaman. Hoşuna gidecek hareketler olmayacak:) bundan sonrası 'gözardı'
İşte bu beee... Sen ne yaparsan yap benim hoşuma gidecek ve güleceğim, biliyorsun... :A
------

@MEnes'i, @Dosi ile birlikte muhabbetin içine dahil ettim, ilginç bir muhabbet olmaya başladı. @MEnes kızdırıyor, @Dosi kızıyor ve bu kısır döngü sürüyor böyle. :A
Evet Zey çılgın bir modda şu sıralar yok ediyor herkesi. Ama MIKASA'yı da koymamış profiline anlamadım... :A @Tolstoyevski