Tolstoyevski 15.000'ler Kulübünde ve Yeni Yaşında!

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bir tık geç oldu ama doğum günün kutlu olsun @Tolstoyevski yoldaşım... Sevdiklerinle beraber geçireceğin nice mutlu, sağlıklı, İstanbul'u bol bol karlı haliyle göreceğin, kuponlarının tutacağı ve tuttuğun tüm takımların şampiyonluklarını göreceğin yaşlar, forum özelinde de nice güzel mesajlar dilerim...

Hediyelerini de takdim edeyim. :A

Öncelikle şöyle güzel, yepisyeni ve çok kıymetli bir oyundan yola çıkarak tasarlanmış güzel bir konsol... Bunla ister The Witcher -yeni nesle göre iyileştirilmiş- oynarsın, ister Netflix'ten içerik tüketirsin, istersen de FIFA oynar söversin... Tamamen sana kalmış...

PS5-The-Witcher.jpg

Diğer hediyen ise biraz iade-i ziyaret tadında oldu... RB Leipzig yedek kulübesinde, Alman disiplininin en büyük savunucularından olan Nagelsmann hocamızla birlikte maçları izleyebileceğin bir RB Leipzig kombinesi... Sağına mı, soluna mı oturacağın tamamen sana kalmış... Bu kombine çok zor şartlar altında elde edildi, önemli kişiler araya sokuldu ancak senin çok kıymetli Liverpool hediyen sonrası tüm bu zahmete değerdi... Nagelsmann hocamız seninle geçireceği bir sezonun ardından, senin RB Leipzig'e asistan menajer olma durumunu da değerlendirecekmiş. Taktik dehana güveniyoruz, yap şovunu...

Nagelsmann.jpg

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bir tık geç oldu ama doğum günün kutlu olsun @Tolstoyevski yoldaşım... Sevdiklerinle beraber geçireceğin nice mutlu, sağlıklı, İstanbul'u bol bol karlı haliyle göreceğin, kuponlarının tutacağı ve tuttuğun tüm takımların şampiyonluklarını göreceğin yaşlar, forum özelinde de nice güzel mesajlar dilerim...

Hediyelerini de takdim edeyim. :A

Öncelikle şöyle güzel, yepisyeni ve çok kıymetli bir oyundan yola çıkarak tasarlanmış güzel bir konsol... Bunla ister The Witcher -yeni nesle göre iyileştirilmiş- oynarsın, ister Netflix'ten içerik tüketirsin, istersen de FIFA oynar söversin... Tamamen sana kalmış...

Ekli dosyayı görüntüle 99662

Diğer hediyen ise biraz iade-i ziyaret tadında oldu... RB Leipzig yedek kulübesinde, Alman disiplininin en büyük savunucularından olan Nagelsmann hocamızla birlikte maçları izleyebileceğin bir RB Leipzig kombinesi... Sağına mı, soluna mı oturacağın tamamen sana kalmış... Bu kombine çok zor şartlar altında elde edildi, önemli kişiler araya sokuldu ancak senin çok kıymetli Liverpool hediyen sonrası tüm bu zahmete değerdi... Nagelsmann hocamız seninle geçireceği bir sezonun ardından, senin RB Leipzig'e asistan menajer olma durumunu da değerlendirecekmiş. Taktik dehana güveniyoruz, yap şovunu...

Ekli dosyayı görüntüle 99663

Bu iki epik hediye ve muhteşem temennilerin için ayrı ayrı teşekkür ediyorum, nice sağlık huzur ve başarı dolu senelere hep birlikte inşallah.. :Z

• Harika
Reactions: Sherlock

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Hediye bulmak uzun sürüyor diye üşendiğimden dolayı doğum günü konularına yorum yazmayı hep erteleyip durdum ama sonradan aklımdan çıkmış çok çok özür dilerim. :( Geçmiş de olsa iyi ki doğdun, nice mutlu yıllara ve ayrıca nice güzel mesajlara. :bhr: @Tolstoyevski

3f22746ab967e8f9b0d27f8a4e01836e.jpg

• Harika

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Hediye bulmak uzun sürüyor diye üşendiğimden dolayı doğum günü konularına yorum yazmayı hep erteleyip durdum ama sonradan aklımdan çıkmış çok çok özür dilerim. :( Geçmiş de olsa iyi ki doğdun, nice mutlu yıllara ve ayrıca nice güzel mesajlara. :bhr: @Tolstoyevski

3f22746ab967e8f9b0d27f8a4e01836e.jpg

Üç harika hediye ve güzel temennilerin için teşekkür ediyorum, hep birlikte umarım nice senelere. :Z

• Harika
Reactions: Aserat

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Çok teşekkür ederim nice FIFA kapışmalarına, kaoslara ve futbol tartışmalarına hep birlikte inşallah :Z Reddedilemez hediye için ayrıca teşekkür ederim, şimdi dinleyip yarın için tote... pardon sinerji biriktireyim kicktipp adına :A
------

Çok teşekkür ederim. :Z
------

İkisi de çok klas, özellikle alttaki resim ilaç gibi geldi taklitlerinden sonra... :A

Çok teşekkür ettim @slhttnmtl nice kulüplere ve yaşlara hep birlikte umarım. :bhr:
------

Birlikte nice şarkı paylaşımlarımıza, çok teşekkür ediyorum @Zeyno45 :love1: :bhr: Senden ayrıca bir de şarkı hediyesi bekliyorum ama. :A :Z
------

Ne yalan söyleyeyim cidden odamın duvarına asmayı istediğim posterlerden biridir ve bir ara cidden niyetlendim, o yüzden bu hediye çok iyi geldi ve yakın zamanda harekete geçmeme neden olacak sanırım sen hediye etmişsin de ben odaya asmışım gibi olacak... Nice senelere hep birlikte umarım, bu reddedilemez hediye için ekstra olarak teşekkür ediyorum :bhr: :Z
------

Yarın bir kez daha bu kutsal parçamızı gümbür gümbür dinlemek nasip olur umarım, bir hediye de GS'den gelsin :bhr: :Z

Çok teşekkür ediyorum :Z Gerçekten Şubat ayı forumun en bereketli ayıymış doğum günleri olarak, ilginç doğrusu :A
tebrıkler iyiki doğdun kardeşim

• Harika