Tolstoyevski 15.000'ler Kulübünde ve Yeni Yaşında!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Forumumuzun eskiden az mesajlar yazan ve şimdilerde çenesi düşük olan sevilen moderatörü Tolstoyevski yeni yaşına ve 15.000'ler Kulübüne girmiştir :Z

Sevdikleriyle, ailesiyle ve bizlerle birlikte nice nice sağlıklı mutlu yıllar ve mesajlar dileriz :Z

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
15.000'ler kulübü için tebrikler, doğum günün kutlu olsun. :bhr: @Tolstoyevski

images (16).jpeg

images (17).jpeg

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Doğum günün kutlu olsun, nice senelere. :bhr:
Odanın bir köşesine asabileceğin bu güzel tabloyu hediye ediyorum sana. :A
1748-1-1080x1080.jpg

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ekli dosyayı görüntüle 99553

Forumumuzun eskiden az mesajlar yazan ve şimdilerde çenesi düşük olan sırdaşım, biricik arkadaşım forumun sevilen moderatörü Tolstoyevski yeni yaşına ve 15.000'ler Kulübüne girmiştir :Z

Sevdikleriyle, ailesiyle ve bizlerle birlikte nice nice sağlıklı mutlu yıllar ve mesajlar dileriz :Z

Çok az kutlama konusu açıldığı için hediyeleri bol keseden veriyorum🤗

Hediyelerin:

4 farklı mevsimden çektiğim kareler

Ekli dosyayı görüntüle 99552

Öncelikle bu çifte konu ve muhteşem hediyeler için çok teşekkür ederim Zeydos :bhr: :Z Her biri harika. Doğadaki en sevdiğim şeylerden biri olan ve yüzüne hasret kaldığımız ve artık varlığından şüphe duyduğum karla yazılmış bir yazı :bhr: Ve senelerdir süren 4 mevsim dostluğumuzu özetleyen harika bir kolaj, zaten çektiğin fotoğrafları hep çok sevmişimdir... Yazının renkleri bile mevsimler düşünülerek seçilmiş :eek: :A

LİM konusunda didindik durduk ve bu video da tam oturdu hediye olarak ne eksik ne fazla, oyunlar bozuldu tahtlar yıkıldı... :bilmem:

Cem Adrian şarkısı... Benim için yeri çok özeldir ve en sevdiğimiz ortak şarkılardandır, muhteşem ötesi :bhr:

Son şarkyı ilk defa duydum, şu an dinliyorum ve tam hitap etmese de fena değil gibi. :A Fakat ismi bile başlı başına yeter, hayatımızın özeti...

Tekrardan teşekkür ediyorum bu konu ve hediyeler için ama en çok da arkadaşlığın sırdaşlığın dostluğun ve diğer her şey adına çok teşekkür ederim... :bhr: :Z

• Harika
  • Beğendim
Reactions: baron and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Öncelikle bu çifte konu ve muhteşem hediyeler için çok teşekkür ederim Zeydos :bhr: :Z Her biri harika. Doğadaki en sevdiğim şeylerden biri olan ve yüzüne hasret kaldığımız ve artık varlığından şüphe duyduğum karla yazılmış bir yazı :bhr: Ve senelerdir süren 4 mevsim dostluğumuzu özetleyen harika bir kolaj, zaten çektiğin fotoğrafları hep çok sevmişimdir... Yazının renkleri bile mevsimler düşünülerek seçilmiş :eek: :A

LİM konusunda didindik durduk ve bu video da tam oturdu hediye olarak ne eksik ne fazla, oyunlar bozuldu tahtlar yıkıldı... :bilmem:

Cem Adrian şarkısı... Benim için yeri çok özeldir ve en sevdiğimiz ortak şarkılardandır, muhteşem ötesi :bhr:

Son şarkyı ilk defa duydum, şu an dinliyorum ve tam hitap etmese de fena değil gibi. :A Fakat ismi bile başlı başına yeter, hayatımızın özeti...

Tekrardan teşekkür ediyorum bu konu ve hediyeler için ama en çok da arkadaşlığın sırdaşlığın dostluğun ve diğer her şey adına çok teşekkür ederim... :bhr: :Z
O şarkı sen oylamada sözde yaşadığın ikilemi dile getirdiğin için geldi :A Dilemma küçükken sevdiğim bir şarkıydı ve konuyu beğenmene ayrıca sevindim :bhr:

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Doğum günün kutlu olsun hocam sevdiklerinle nice mutlu ve sağlıklı yaşlar dilerimsss.

Çok teşekkür ederim nice FIFA kapışmalarına, kaoslara ve futbol tartışmalarına hep birlikte inşallah :Z Reddedilemez hediye için ayrıca teşekkür ederim, şimdi dinleyip yarın için tote... pardon sinerji biriktireyim kicktipp adına :A
------

@Tolstoyevski nice mesajlara ve iyi ki doğdun mutlu yaşlar :bhr:🙏
Çok teşekkür ederim. :Z
------

İkisi de çok klas, özellikle alttaki resim ilaç gibi geldi taklitlerinden sonra... :A

Çok teşekkür ettim @slhttnmtl nice kulüplere ve yaşlara hep birlikte umarım. :bhr:
------

Birlikte nice şarkı paylaşımlarımıza, çok teşekkür ediyorum @Zeyno45 :love1: :bhr: Senden ayrıca bir de şarkı hediyesi bekliyorum ama. :A :Z
------

Doğum günün kutlu olsun, nice senelere. :bhr:
Odanın bir köşesine asabileceğin bu güzel tabloyu hediye ediyorum sana. :A
1748-1-1080x1080.jpg
Ne yalan söyleyeyim cidden odamın duvarına asmayı istediğim posterlerden biridir ve bir ara cidden niyetlendim, o yüzden bu hediye çok iyi geldi ve yakın zamanda harekete geçmeme neden olacak sanırım sen hediye etmişsin de ben odaya asmışım gibi olacak... Nice senelere hep birlikte umarım, bu reddedilemez hediye için ekstra olarak teşekkür ediyorum :bhr: :Z
------

Doğum günün kutlu olsun dostum. Nice mutlu senelerin olsun. Yönetim olarak art arda doğduk sanırım. :D

Yarın bir kez daha bu kutsal parçamızı gümbür gümbür dinlemek nasip olur umarım, bir hediye de GS'den gelsin :bhr: :Z

Çok teşekkür ediyorum :Z Gerçekten Şubat ayı forumun en bereketli ayıymış doğum günleri olarak, ilginç doğrusu :A

Son düzenleme:

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Dostum nice yaşlara ve mesajlara foruma son zamanlarda fazla girmiyorum ve genelde girersem senle mesajlaşıyorum. Hediyelerin:

Godfather gelmiş hediye ondan benden de bu geldi.

images - 2021-02-20T011409.147.jpeg

İstediğin bir yere benden vizesi de alınmış şekilde uçak bileti İsviçre Kanada Rusya sana kalmış.

Futbol konuşup Galatasaray'dan vermesek olmaz.

-910096830.jpg

527758786.jpg

Ve güzel kış kareleri ile bitirelim. Yer: Boston