Tolstoyevski'nin Forumda 6. Yılı

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Benim hiçbir şeyim açılmaz :A Yıldönümüne de bilmem kaç ay var :D Artık eylülde xdragxx'in en favori üye oluşunun 8.yılı diye açarsınız :A
O yasak olmasa açardık :A :A
Kutlanacak birşeyler yarat bize :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Vayyy.... 3 yaşındaymış geldiğinde :D :D :D
@Tolstoyevski
Forum Doğum Günün Kutlu Olsun Kıymetlimsssssssssss 🥰

Kalpten Seviliyorsun 😍

1594769092219.png

1594769116630.png

1594769142543.png

1594769327462.png

1594769341126.png

1594769364139.png

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Gerçekten çok teşekkür ederim gece gece damardan girmişsin duygulanmamak ne mümkün şu parçalar ve hediye karşısında... Üçünü de dinledim. Unutama Beni zaten en sevdiğim şarkılardan biri, diğer iki parçayı da oldukça severim...

Düşünce dolu hediyelerin için tekrardan teşekkür ederim :bhr: şu İstanbul'un güzelliğine bak...

Bu güzel parçalara şu an şu güzel parçalar eşlik ediyor...

• Harika
Reactions: The_Erinch

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Vay vay vay... Tebrik ederim @Tolstoyevski; sevdiklerinle beraber geçireceğin (inşallah bizler de buraya dahil durumdayızdır) nice virüssüz, sağlıklı, mutlu, soğuk ve huzurlu yıllara...

Mikasa.jpg

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@Sherlock @MasacRE @MEnes @xdragxx @The_Erinch bu konuyu farketmediyseniz buyrunuz :A
@Maskeli Fedai konuya tepki bırakmak tek yetmiyor. @Tolstoyevski tebrikte bekliyor :A
Foruma girseydim fark ederdim elbette, daha yeni girdim ve etiketlemişsin zaten. :A Hallederiz tebrik işini o mesele değil... Hatta geçenlerde senin de bir konun vardı 45 bin olması lazım, ona da goygoy mesajı yazmışım ama hediye ve tebrik falan hiç bir şey olmadığını fark ettim... :A Gerçi sen alışmışsındır bu duruma, zaten hepten koptum forumdan...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Foruma girseydim fark ederdim elbette, daha yeni girdim ve etiketlemişsin zaten. :A Hallederiz tebrik işini o mesele değil... Hatta geçenlerde senin de bir konun vardı 45 bin olması lazım, ona da goygoy mesajı yazmışım ama hediye ve tebrik falan hiç bir şey olmadığını fark ettim... :A Gerçi sen alışmışsındır bu duruma, zaten hepten koptum forumdan...
Evet son konularda hediye kapmıyoruz. Sorun değil. Seni 50 binlerde beklerim, ama ozaman bile gelmezsin :A
Goygoy yeterli :bhr:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
  • Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
@Tolstoyevski tebrik ederim, daha nice senelere inşallah. :D Hediyelerin. :A

Vee Yalın. :bhr: :A

Çok teşekkür ederim, hep birlikte nice senelere inşallah. :D Her bir hediye nokta atışı mazi ürünü, ilk rekabetimiz Benim Albümüm'de Haluk Levent ile idi sanırım Beethoven'ı saymazsak.. :A

Ben bilmem Yalın ve Gökhan Türkmen'den kaçışın yok diyorsun yani, ne diyelim.. Geçen de şu dilime dolandı gitmedik bilmedi bu da benden sana olsun ama gönderme olarak yanlış anlaşılmasın. :A

• Harika
Reactions: Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Çok teşekkür ederim, hep birlikte nice senelere inşallah. :D Her bir hediye nokta atışı mazi ürünü, ilk rekabetimiz Benim Albümüm'de Haluk Levent ile idi sanırım Beethoven'ı saymazsak.. :A

Ben bilmem Yalın ve Gökhan Türkmen'den kaçışın yok diyorsun yani, ne diyelim.. Geçen de şu dilime dolandı gitmedik bilmedi bu da benden sana olsun ama gönderme olarak yanlış anlaşılmasın. :A

Sen Beethoven ile yarışırken ben jüriydim. :A MS'nin ilk sezonuna katılamamıştım finallerden dolayı foruma ara vermem gerektiği için. :A Pek severdim Avril Lavigne ve Beethoven'i :A

Aynen iyidir Haluk Levent :A

Yalın ve Gökhan Türkmen'den kaçışın yok... Zalim çocukluğumuzun şarkısı yani, senin de öyledir :A Sene 2004, 10 yaşındayım, her yerde çalardı. Hey gidi günler hey, Yalın'ı Yalın yapan şarkı...

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Evet son konularda hediye kapmıyoruz. Sorun değil. Seni 50 binlerde beklerim, ama ozaman bile gelmezsin :A
Goygoy yeterli :bhr:
50 binlere gelirim heralde yaa o kadar da değil. :A Goygoyu da özledim aslında bakma, hiç fırsat olmuyor ya. Köye gidiyorum haftaya, şu iş yoğunluğundan çıkayım belki daha iyi olur bilemedim. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Mikasa'yı özledim gerçekten ve 70-100 olan manga kısmına bu ay içinde söz verdiğim üzere başlayacağım, devamına hiç söz vermedim ama 70-100 bitmiş kabul edin, 90 mıydı yoksa? :A @MEnes
70-90 idi, 100'e gelirsen zaten bırakamazsın... @Sherlock :A 70-90'ı okuman çok sürmez zaten, 3 4 güne belki daha da kısa sürede biter. Sonrasında ise hikayenin nereye gideceğini merak etme durumuna göre (ki o merak bence bizim hypelardan sonra inanılmaz bir şekilde mevcut sende...) devam etme durumun da hiç az değil... Hayırlısı be kardeş... :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
50 binlere gelirim heralde yaa o kadar da değil. :A Goygoyu da özledim aslında bakma, hiç fırsat olmuyor ya. Köye gidiyorum haftaya, şu iş yoğunluğundan çıkayım belki daha iyi olur bilemedim. :A
1 hafta sonra artık seni daha da göremeyiz gibi. Goygoy defteri bitti :A yani biz devam ediyoruz ama artık sen yoksun :A
Sabar mekanıda öksüz kaldı, başka alanlardayız artık :A orda da sen yoksun.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
1 hafta sonra artık seni daha da göremeyiz gibi. Goygoy defteri bitti :A yani biz devam ediyoruz ama artık sen yoksun :A
Sabar mekanıda öksüz kaldı, başka alanlardayız artık :A orda da sen yoksun.
Vaay demek yeni mekanlara gidildi ve bana haber verilmedi ha... Heeey gidi hey... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Vaay demek yeni mekanlara gidildi ve bana haber verilmedi ha... Heeey gidi hey... :A
Tam olarak değil. Sizinle Sabar mekanındayken eş zamanlı başka mekanımızda vardı. Etkinlikler nedeniyleydi ama sonra her çeşit oldu :A
Konu açan biri olmadığından kaybettin o hakkı :A kısmet değilmiş. Kaderde yollarımızın ayrılığı varmış :A