Tolstoyevski'nin Forumda 6. Yılı

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Tam olarak değil. Sizinle Sabar mekanındayken eş zamanlı başka mekanımızda vardı. Etkinlikler nedeniyleydi ama sonra her çeşit oldu :A
Konu açan biri olmadığından kaybettin o hakkı :A kısmet değilmiş. Kaderde yollarımızın ayrılığı varmış :A
Yapacak bir şey yok madem böyle karar kılınmış biz de o yolda devam ederiz o zaman... :A Kısmet böyleymiş desene... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Aynen. Yolun açık olsun eski arkadaşım :A seni tanımak güzeldi. (hemen kestirip atma gibi pis bir huyum vardır :A )
Benim gibi adamı tanımak tabi ki güzel olacaktır, kötü olma ihtimali yok zaten. :A (İlginç ve sert bir huymuş doğrusu, MEnes'e bile işliyor baksana. :A )

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Benim gibi adamı tanımak tabi ki güzel olacaktır, kötü olma ihtimali yok zaten. :A (İlginç ve sert bir huymuş doğrusu, MEnes'e bile işliyor baksana. :A )
MEnes,'e bile?
Yeter be adam. İlk cümlede zaten kendini sıvamışsın, bari parantez içinde rahat bırak sıvama işini :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Vay bee, demek tam 6 senedir buradasın ha. Forumda yaşlanmışsın resmen @Tolstoyevski :A Neyse tebrik ederim seni, hep birlikte nice senelere :D

Senin gibi Nazi aşığı adama Hitler yakışır. İzle ve selamla Führer'i :A

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tekrardan tebrikler @Tolstoyevski
Konunu yeşile boyadıktan 2 gün sonra yeşil oldun :A

Şu hediyemi al, çekmiş olduğum bir videodan SS alarak idare et. Havalar ısınsın tekrar gideceğim ve ozaman foto çekerim. O gün ara ara yağmur yağıyordu ve kendi kameramla çekememiştim. Yarım saat uzaklıktaki bir göl kenarından 😊
IMG_20200717_083303.jpg

• Harika

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ben de hediye göndereyim bari yoldaşıma ve yeni yeşil yoldaşıma... :A @Tolstoyevski forumda forum dışında fark etmez nice mutlu, sağlıklı, huzurlu, sanat dolu, SABAR dolu, (mangalı, animeli, Otaku'lu, MIKASA'lı...) yıllar diliyorum.

Hediyeni de elbette bu minvalde vermem kaçınılmaz olacaktı... Bu destansı soundtracki tekrar hatırlamayalım mı be...

Ve tabi ki başka bir sanatsal eserle gelebiliriz... Şuradaki iş ortamı tam bizim Sabar ortamı değil mi ya... :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben de hediye göndereyim bari yoldaşıma ve yeni yeşil yoldaşıma... :A @Tolstoyevski forumda forum dışında fark etmez nice mutlu, sağlıklı, huzurlu, sanat dolu, SABAR dolu, (mangalı, animeli, Otaku'lu, MIKASA'lı...) yıllar diliyorum.

Hediyeni de elbette bu minvalde vermem kaçınılmaz olacaktı... Bu destansı soundtracki tekrar hatırlamayalım mı be...

Ve tabi ki başka bir sanatsal eserle gelebiliriz... Şuradaki iş ortamı tam bizim Sabar ortamı değil mi ya... :A

Hediye modunu açmışsın :eek: :A @Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Tekrardan tebrikler @Tolstoyevski
Konunu yeşile boyadıktan 2 gün sonra yeşil oldun :A

Şu hediyemi al, çekmiş olduğum bir videodan SS alarak idare et. Havalar ısınsın tekrar gideceğim ve ozaman foto çekerim. O gün ara ara yağmur yağıyordu ve kendi kameramla çekememiştim. Yarım saat uzaklıktaki bir göl kenarından 😊
Ekli dosyayı görüntüle 89854

SS de olsa yansıması, o manzara çekimi tek kelimeyle harika. Nefes kesici bir manzara gerçekten çok teşekkür ediyorum. ✨

Göl tıpkı Ozark gölü gibi çok ferah ve büyük gözüküyor, bazen tekneye atlayıp gezmelik? O kadar büyük ki içine Jörmungandr bile rahatlıkla sığar. :A

Ben de geçen sene İstanbul’da dandik kamerayla da olsa sana kendim çektiğim şu göl manzarasıyla hediye-i ziyareti gerçekleştirmiş olayım.☺️
ALR6Tt.jpg

• Harika

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Çok teşekkür ediyorum güzel sözlerin ve tüyler ürperten epik müzik adına. :A Ne müzik ve ne anime ama... Şu an dinliyorum, gerçekten bambaşka bir boyuta götürüyor adamı... Anime ise o kadar kafa yakmıştı ki geriye pek bir şey hatırlamıyorum ama tadında bırakmışlardı. :A

Şu epik müzik de benden sana gelsin...

• Harika
Reactions: MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
SS de olsa yansıması, o manzara çekimi tek kelimeyle harika. Nefes kesici bir manzara gerçekten çok teşekkür ediyorum. ✨

Göl tıpkı Ozark gölü gibi çok ferah ve büyük gözüküyor, bazen tekneye atlayıp gezmelik? O kadar büyük ki içine Jörmungandr bile rahatlıkla sığar. :A

Ben de geçen sene İstanbul’da dandik kamerayla da olsa sana kendim çektiğim şu göl manzarasıyla hediye-i ziyareti gerçekleştirmiş olayım.☺
ALR6Tt.jpg
Harika :bhr:
Burası İsveç diye paylşsam İstanbullular oo ne güzel derler :A

Ya burda bir sürü göl var. O yeride ilk kez keşfettim. Yakın zamanda yine gideceğim inşallah. Bu kez bol bol foto çekerim. Temiz havası olan güzel bir yerdi

• Harika

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Çok teşekkür ediyorum güzel sözlerin ve tüyler ürperten epik müzik adına. :A Ne müzik ve ne anime ama... Şu an dinliyorum, gerçekten bambaşka bir boyuta götürüyor adamı... Anime ise o kadar kafa yakmıştı ki geriye pek bir şey hatırlamıyorum ama tadında bırakmışlardı. :A

Şu epik müzik de benden sana gelsin...
Elfen Lied'in de mangası varmış bu arada... Bu destanı animede sanırım sonunu değiştirerek kısa şekilde bitirmişler senin de dediğin gibi tadında... Ama açıkçası mangasını da merak ettim sanırım onu da okuyacağım bir ara... Müzik ise gerçekten muazzam ötesi...

Ghost in the Shell izlemedim ama izleyeceğim bir ara muhakkak... Müzik değişik ve çok başarılı duruyor...

• Harika