Tolstoyevski'nin Forumda 6. Yılı

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
IMG_20200714_150819.jpg
Forumumuzun Galatasay, Dark, Lost, The Godfather ve İstanbul hayranlığı ile bilinen, son zamanlarda çenesi açılan sevilen üyesi @Tolstoyevski 'nin bugün forumdaki 6. Yılı.

Bizlerle birlikte nice nice güzel Sabarlı mesajlara 🤗

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ekli dosyayı görüntüle 89670Forumumuzun Galatasay, Dark, Lost, The Godfather ve İstanbul hayranlığı ile bilinen, son zamanlarda çenesi açılan sevilen üyesi @Tolstoyevski 'nin bugün forumdaki 6. Yılı.

Bizlerle birlikte nice nice güzel Sabarlı mesajlara 🤗

Zaman çok hızlı akıp geçiyor gerçekten, 6 sene geçmiş daha dün gibidir... Hediyelerin her biri harika, çok teşekkür ederim :bhr: Ne kadar çok şeye hayranmışım öyle :eek: :A

İki unutulmaz parçayı da dinliyorum şu an...

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Zaman çok hızlı akıp geçiyor gerçekten, 6 sene geçmiş daha dün gibidir... Hediyelerin her biri harika, çok teşekkür ederim :bhr: Ne kadar çok şeye hayranmışım öyle :eek: :A

İki unutulmaz parçayı da dinliyorum şu an...
Fotolardan vişneli ağaç harici hepsi başka mahalleden :A birisi yanlışlıkla girmiş ama olsun :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Fotolardan vişneli ağaç harici hepsi başka mahalleden :A birisi yanlışlıkla girmiş ama olsun :A
İlk sıradakini diyor olmalısın ama olsun onu da gözüm ısırıyor bir yerlerden. :A 4.sıradaki ağaç yolu oldukça serin ve sakinleştirici duruyor, sonbaharda bir başka güzeldir. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
İlk sıradakini diyor olmalısın ama olsun onu da gözüm ısırıyor bir yerlerden. :A 4.sıradaki ağaç yolu oldukça serin ve sakinleştirici duruyor, sonbaharda bir başka güzeldir. :A
Yok 2. sıradaki :A o ağaçta poşet asılı kalmıştı, o yüzden çekmiştim. Galeride okadar yeşilliklerle dolu foto varki kolaj yaparken farketmemişim :A belki bir ara değiştiririm :A

O ilk foto profilimde paylaştığım manzaralı fotonun yukarı kısmı :A o nu da geçenlerde çektim :A

• Güldürdün

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,914
Puanı
610
Tebrik ederim forumun felsefecisi... @Tolstoyevski Nice bol mesajlı bol forumlu yıllara..Kardeşim bende bir galatasaraylı olarak hediyem....
Galatasarayın yeni forması
images.jpeg-1.jpg

• Harika

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yok 2. sıradaki :A o ağaçta poşet asılı kalmıştı, o yüzden çekmiştim. Galeride okadar yeşilliklerle dolu foto varki kolaj yaparken farketmemişim :A belki bir ara değiştiririm :A

O ilk foto profilimde paylaştığım manzaralı fotonun yukarı kısmı :A o nu da geçenlerde çektim :A
Dördü de harika çekim bence değişmesine gerek yok :A Özellikle birincisindeki bulut gökyüzü detayı mükemmel... :eek:

• Harika

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
  • Harika
Reactions: STAR

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Güneş çıkınca hırkayı çıkarıyordum, bulut arkasına gidince tekrar giyiyordum, garip bir gündü :A
Sizin oraların meşhur ismi Thor adına ilginç bir günmüş anlaşılan, dengesini şaşırıyor olabilir :A Thor meşhur, değil mi oralarda? Filmlerden önce de meşhur olmalı yani Marvel filmlerini demiyorum. :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Seninde kutlama konunu açmak veya açılana hediye vermek nasip olur umarım :A maalesef 40 bin konun bile var. Artık yıldönümüne inşallah :A
Benim hiçbir şeyim açılmaz :A Yıldönümüne de bilmem kaç ay var :D Artık eylülde xdragxx'in en favori üye oluşunun 8.yılı diye açarsınız :A

• Güldürdün