♡Mutlu Yıllar Queen Beren Saat♡

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
KAPAK-en35cm-beren.jpg

Türkiye'nin en iyi oyuncusu olan ve ödüller verilmeye doyulamayan starı Beren Saat'in bugün doğum günü. Bugün işte o kutsal gün.:bhr:

beren-saat-2.jpg

33 yaşına giren ünlü oyuncu bugüne kadar reyting rekorları kırmış dizilerde oynadı ve her dönem ilgi odağı oldu. Hala olmayada devam ediyor şöyle ki Facebook'ta Türkiye'nin en çok ilgi gören, beğenilen kadını durumumda. Kenan Doğulu ile mutlu bir evliliği olan Türkiyenin Yıldızı Beren Saat artık usta oyuncu olacak dönemine yaklaşıyor.
Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz ve nice güzel sağlıklı yaşlar diliyoruz.:love1:

giphy.gif

Ekli dosyalar

• 50ebdd031ba1cb082c6830f3.jpg
    50ebdd031ba1cb082c6830f3.jpg
    89.4 KB · Hit: 228

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ekli dosyayı görüntüle 54024

Türkiye'nin en iyi oyuncusu olan ve ödüller verilmeye doyulamayan starı Beren Saat'in bugün doğum günü. Bugün işte o kutsal gün.:bhr:

Ekli dosyayı görüntüle 54023

33 yaşına giren ünlü oyuncu bugüne kadar reyting rekorları kırmış dizilerde oynadı ve her dönem ilgi odağı oldu. Hala olmayada devam ediyor şöyle ki Facebook'ta Türkiye'nin en çok ilgi gören, beğenilen kadını durumumda. Kenan Doğulu ile mutlu bir evliliği olan Türkiyenin Yıldızı Beren Saat artık usta oyuncu olacak dönemine yaklaşıyor.
Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz ve nice güzel sağlıklı yaşlar diliyoruz.:love1:

giphy.gif

beroşu kokusundan tanıdım :) etikete bile gerek kalmadı :)
herbirşeyini kutluyorum kızın kendimide hediye diye sunuyorum :)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Mutlu yıllar diliyorum çok iyi bir oyuncu,ayrıca harika bir doğallık,çok iyi kariyer,Allah vergisi bir güzellik,yolu daima açık olsun:)

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Son yıllarda kariyeri çöktü, birde yaşı da geçiyor artık rol bulması da zorlaşacak umarım yeni yaşı uğur getirir. ://

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@sokak sanati hatrına kutladım ayoll çocuk gidicek o gittikten sonra yine eleştirmeye başlarız :A :A :A
onun bir yere gideceği yok hiç onu bahane etme :) sende kaliteyi güzelliği görünce dayanamayıp koşturmuşsun işte :) aramızdaki fark ise ben kaliteye koştuğumu itiraf ediyorum sen onuda etmiyorsun başka bahaneler buluyorsun ama kimse inanmaz :)

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@*YıldırıM* sen kimsin de konumuza olmamış basıyorsun.s.s Benim kraliçemim doğum gününe sen kimsinde diss atıyorsun..Sen kimsin.:A

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Konunun içeriği nirvanada ama olması gereken yer kuyu dibi. Çok abartılı konu. KİLİT. ..

Neyse kadının doğum günü bu ve istediğimiz kadar abartırız. Genel forumda açılan bir haber konusu değil. Seninle boşa tartışmak istemiyorum. Sen kıskançlığın sebebi ile boş konuşuyorsun. Olan bu.

KONUYU BİRAZ DAHA ABARTMAK İSTİYORUM ÇÜNKÜ SANA DEĞER BEREN.,

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Neyse kadının doğum günü bu ve istediğimiz kadar abartırız. Genel forumda açılan bir haber konusu değil. Seninle boşa tartışmak istemiyorum. Sen kıskançlığın sebebi ile boş konuşuyorsun. Olan bu.

KONUYU BİRAZ DAHA ABARTMAK İSTİYORUM ÇÜNKÜ SANA DEĞER BEREN.,
Sen eskiden eğlenceli birisiydin. Bu gelişinde daha gülerken göremedim seni. (b)
Tükendim biraz ondan. Dgs beni yoruyor. Bilmeyenler için 2 yıllıktan 4 yilliga geçiş.