*■-kЯΆĻεmci-■* (THEmir)

bazinga

Admin
1 Şubat 2007
95,399
34,209
1,060
O, forumun en son co-admini.
O, oyun bölümü için bir efsane.
O, foruma sorunlu başlasa da şimdilerde en sevilenlerden birisi.
O, forumun en çok konu açanlarından birisi.
O, Facebook'tan iyi anlayan birisi.
O, iyi birisi :)
O, FF için önemli biri.
O, kelimelerle ifade edilemeyen birisi.
O, forumun en çok iz bırakanlarından....

Umarım, daha uzun yıllar birlikte oluruz.

Neferet

<font color="Red"><b>BucaLadık beyiNLeri...</color
Emekli
13 Ocak 2008
13,209
16
259
---
Bugüne kadar açığa çıkan en belirgin özelliği Beşiktaş taraftarı oluşudur.Forumda bulunduğu süreçte çok polemik yaşamış fakat pes etmemiş,geldiği günden bu yana oyun bölümü başta olmak üzere mükemmel bir çalışkanlık göstererek hem forumu hem kendisini bir hayli geliştirmiştir.Ben kendisini tanımış olmaktan dolayı kendimi şanslı sayıyorum ve onun bu forum kapanmadıkça burada bizimle olacağını biliyorum inancım sonsuz.

dRaqa0

caqR1.907
Favori Üye
22 Eylül 2008
6,023
117
185
25
Margáir
www.favoriforumum.net
EmiR'de çok çaLIşan bir arkadaşımız onunda çabuk gaza geldiğini söyLeyebiLirim : ) ) Ama son zamanlarda baya oLdunlaştı bıraktı onLarı sÜper Kardeşim bnM : ) )

*■-kЯΆĻεmci-■*

<HEAD><SCRIPT LANGUAGE="JavaScript">function goToU
Emekli
10 Ağustos 2008
3,494
3
159
İNÖNÜ'den
www.eacakici.com
Bugüne kadar açığa çıkan en belirgin özelliği Beşiktaş taraftarı oluşudur.Forumda bulunduğu süreçte çok polemik yaşamış fakat pes etmemiş,geldiği günden bu yana oyun bölümü başta olmak üzere mükemmel bir çalışkanlık göstererek hem forumu hem kendisini bir hayli geliştirmiştir.Ben kendisini tanımış olmaktan dolayı kendimi şanslı sayıyorum ve onun bu forum kapanmadıkça burada bizimle olacağını biliyorum inancım sonsuz.
teşekkür ederim doğan .. Bu kapanmadıkça burdayım bunu iyi anlamışın .. BENDE SENİ TANIMAKTAN ONURLUYUM

:ok:

*■-kЯΆĻεmci-■*

Emekli
10 Ağustos 2008
3,494
3
159
İNÖNÜ'den
www.eacakici.com
EmiR'de çok çaLIşan bir arkadaşımız onunda çabuk gaza geldiğini söyLeyebiLirim : ) ) Ama son zamanlarda baya oLdunlaştı bıraktı onLarı sÜper Kardeşim bnM : ) )
Yaş ilerliyor 18 mize girdik giricez biraz tabi ergenligimizi atlatıyoruz :D kardes sagolasın ... SEVİLİYORSUN ADAMIM
[sm=s15.gif]

Frank Woods

Tecrübeli Üye
2 Nisan 2011
13,352
22
259
Ankara
Sorunlu başladı derken?

Emir Abi benim için de çok değerli, önemli biri. Forumun unutulmaz isimlerinden ve hakiki bir beşiktaşlı...

BuraK

Favori Üye
20 Mart 2011
16,181
1,690
535
Sorunlu başladı derken?

Emir Abi benim için de çok değerli, önemli biri. Forumun unutulmaz isimlerinden ve hakiki bir beşiktaşlı...
Benim anladığım kadarıyla Beşiktaşlı olduğu için karşı takımın taraftarı ile tartışıyormuş...Sanırım öyle tabiki kendisi daha iyi bilir.

*■-kЯΆĻεmci-■*

Emekli
10 Ağustos 2008
3,494
3
159
İNÖNÜ'den
www.eacakici.com

Benim anladığım kadarıyla Beşiktaşlı olduğu için karşı takımın taraftarı ile tartışıyormuş...Sanırım öyle tabiki kendisi daha iyi bilir.

Beşiktaş için herşey yapabilecegim bariz o tartışmalar tatlı sert oluyordu da sorun o değildi bazı hoşnut kalmadıgım durumlarda acık sözlülükle dile getirdigim icin sorunlarla basladım neyse ki bu günlerdeyiz forumun sahipleriyiz ;) herkesede yardımcı olabilecek bir seviyedeyiz.

*■-kЯΆĻεmci-■*

Emekli
10 Ağustos 2008
3,494
3
159
İNÖNÜ'den
www.eacakici.com
çok sevdiğim ve forumada aynı gün üye olduğum bir kardeşim
O günden bu güne olumlu olumsuz şeylerde geçse aramızda emre benden cok seyler ögrendin ;) hep yardımcı oldum olurumda bilirsin ilk geldiginde amatördün ama simdi beni gectigini bile söylüyebilirm :) sende aynı sekilde bir kardesimsin . . .