“Yüzleşme” Dizisinin Afişi Yayınlandı!

ozgur2113

Emekli
28 Aralık 2011
16,015
11,759
859
64822

Kanal D’nin merakla beklenen yeni dizisi Yüzleşme’nin afişi yayınlandı.

Başrollerinde Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yiğit Kirazcı, Mesut Akusta, Yeşim Ceren Bozoğlu ve Şerif Sezer’in yer aldığı, yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak’ın üstlendiği T-Company imzalı dizi, çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile ünlü Kalender Kasabası’nda geçen intikam hikayesini anlatıyor.

İşte merakla beklenen dizinin afişi:
64821

• Harika
Reactions: Çiğdem

ozgur2113

Emekli
28 Aralık 2011
16,015
11,759
859
Yan kadro efsane. :eek: Aşağı taraftaki oyuncuların her biri çok büyük isimler cidden.

Şerif Sezer’in capsi yapılıyordu “bu kadının başındaki örtü aynı kalıyor, diziler değişiyor” diye :F Yine aynı şekil :F

sokak sanati

Emekli
23 Şubat 2013
79,646
46,522
1,061
Hande cidden oynayamıyor iyice kötü oyuncu konumuna düştü benim gözümde kösemden sonra.:( Enginde dizi batıran konumunda bi süredir.
Kendal ve kadriye yine aynı dizide. Batacak gibi duruyor bu dizi.

• Harika
Reactions: Çiğdem

Aserat

Co-Admin
24 Ağustos 2014
49,233
30,008
1,061
İstanbul
Hande'nin ve Top'un uğursuzluğu bu güzelim kadroya yazık etmese bari. :(
Yan kadro efsane. :eek: Aşağı taraftaki oyuncuların her biri çok büyük isimler cidden.

Şerif Sezer’in capsi yapılıyordu “bu kadının başındaki örtü aynı kalıyor, diziler değişiyor” diye :F Yine aynı şekil :F
Bundan önce başındaki örtü olmadan dizi yaptı ama sonuç ortada maalesef. :A

• Güldürdün
Reactions: ozgur2113

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
136,514
102,268
1,060
28
Giresun
Yan kadro cidden çok iyi, bu diziden bir sürpriz atılım bekliyorum. Bakalım ne olacak? :D
Yan kadro efsane, baş roller kötü. Özellikle Hande’ye hala baş rol verilmesi cidden şaşırtıcı.
Yan kadro gerçekten çok iyi, tutar gibi
Hande cidden oynayamıyor iyice kötü oyuncu konumuna düştü benim gözümde kösemden sonra.:( Enginde dizi batıran konumunda bi süredir.
Kendal ve kadriye yine aynı dizide. Batacak gibi duruyor bu dizi.
Ortadaki koca kafa yakmasa hepsini bari. :A
Aaa bu diziyi bekliyordum uzun zamandır inş Nefes Nefese gibi olmaz sonu :( :( :(

Başrol kadına gelirsek ben alıştım artık her dizime muhakkak bir ecünnü ekleyecekler sanırım dizilerin olmazsa olmaz madderinden birisi bu @Forumdash @mrt-06 @xemrexxx bir araştırsın :A :A :A