“Once Upon a Time in Hollywood” Filminden Afiş ve İlk Teaser Geldi!

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Filmlerde spoiler olayı o kadar olmuyor. Avengers'tan hala spoiler yememiş çok tanıdığım var. :D
Tamam da 1 ay be 1... Ben kendi açımdan çok riskli görüyorum o 1 aylık süreci. Tamam bu Avengers kadar yaygın bir film olmaz ama yine de tehlike arz eden bir durum... Seni ise anlıyorum. :A

Mesela birisi filmin sonu Rezervuar Köpekleri gibi bitiyor dese bu bile felaket bir spoiler olur.... Neyse ki 1 Aydan önce torrente düşme ihtimali de yok o yüzden belki sıyrılırız. :(

• Beğendim
Reactions: MEnes

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Eleştiriler süper gelmiş. :Z

Artık filme heyecanlanmamak için sebep kalmadı. Büyük kadroların hayal kırıklığı doğurması durumu da olmayacak büyük ihtimal. :Z

• Beğendim
Reactions: MEnes

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Kardeşim siz ne yapıyorsunuz böyle? Yine heyecanlandım yeni fragmanla, oyuncu kadrosuna bak. Zirve zirve. Tarantino zirve işi olmaya aday bir filmle geliyor, fragmana bakılırsa geçmiş filmlerine de bol bol göndermeler yapacak. Çok merak ediyorum be, yalnız ülkemizde bir ay geç vizyona girecek gibi gözüküyor. Umarım bu saçmalığı düzeltirler ve filmi herkesle eş zamanlı olarak izleriz.

Cannes eleştirileri çok olumlu bu arada film için, beklenti iyice tavan yaptı. :Z

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bu arada bu ne güzelliktir be kardeşim...

68170

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Oscar akademisi Tarantino’ya ve filmlerine daima üvey evlat muamelesi yapmıştı şu ana kadar, bakalım bu sefer hakkı olan En İyi Film ve En İyi Yönetmen ödüllerini alabilecek mi? Gerçi koskoca Kill Bill’in bir tane ödül alamadığı, Pulp Fiction gibi bir başyapıtın sadece özgün senaryo ödülü aldığı ortamda işi zor. O zamanki rakip filmler üst düzeydi gerçi ama artık kazanmak daha zor zira eğer filminde erkek eşcinselliğini destekleyen bir öge barındırmazsan geçmiş olsun. Oscarı iyi olanlar değil LBGT lobisinin desteklediği filmler kazanır.

• Beğendim
Reactions: Sherlock and MEnes