“Love 101” Ne Zaman Yayınlanacak?

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1582922361682.jpeg
Netflix’in Ay Yapım imzalı yeni orijinal dizisi Love 101’in ne zaman yayınlanacağı belli oldu.

Başrollerinde Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Kubilay Aka, Selahattin Paşalı, İpek Yazıcı, Bade İşçil, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun yer aldığı yönetmenliğini Ahmet Katıksız ve Deniz Yorulmazer’in üstlendiği, senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı gençlik dizisi Nisan ayında ilk sezonuyla platformdaki yerini alacak.

Love 101, Nisan’da Netflix’te!

• Beğendim
Reactions: Angelica

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Umarım güzel bir iş olur, ekrandaki gençlik dizilerinden farkı olsun. Ay Yapım güzel bir iş yapmıştır diye umuyorum...

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bade İşçil için izleyebilirim, ama konuk oyuncu gibi sanırım.

Bu dizinin senaryosunu yazan Meriç Acemi'yi beğenmiyorum gerek UTC'yi batırması gerek yapımcılarla beraber Aslıhan Gürbüze dizimiz başrolsüz de devam ediyor havaları yapması sinirimi bozmuştu. Dediğim gibi Bade için bakacağım.

• Beğendim
Reactions: alperuz and Özgür

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,604
Puanı
1,061
Sence 10'da 1 bile olsa o ihtimal var mı? :A Gay çift bile yok şu ana kadar yaptığı Türk işlerinde ve olacak gibi de durmuyor, Netflix bizde gay karakter yaratmaktan uzak duruyor... Dursunlar, bende üyelik yapmaktan uzak duruyorum. O yüzden #NetflixBoykot! :A
Kız ağzını hayra aç Kubilay ala falan gay rolü oynasa @serhatt iyşce kudurur forumdaki erkekler göbek deliğinin altına kafes takarak dolaşmak zorunda kalır :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben de başlığı görünce tam tarihi belli oldu falan sandım. Galiba oyuncular daha önce söylemiş nisan diye. :A
Ay tam tarihi öğrenemedim Netflix işinden bilgi almak amma zor. :A

Benim kaynak başka kendisinin duyumuydu. :A Emin olamamıştım ama sonra bir de Yamaç Okur’un paylaşımını da görünce emin oldum. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Onu kesin forumda açmışlardır diye düşündüm. :F Malum her an tetikte bekleyenler var. :A
Peki Atiye konusunda emin miyiz hani 2 sezon olacaktı. Beren daha fazla istemiyordu, forumda kaç tane haberi vardı öyle sonra hoop 3.sezon da çekeceklermiş diye çıktı. :F Yani karar mı değiştirdiler ne oldu anlamadım. :F

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Peki Atiye konusunda emin miyiz hani 2 sezon olacaktı. Beren daha fazla istemiyordu, forumda kaç tane haberi vardı öyle sonra hoop 3.sezon da çekeceklermiş diye çıktı. :F Yani karar mı değiştirdiler ne oldu anlamadım. :F
Atiye’den 3.sezon gelir mi bilmiyorum ben 2.sezonunun Kapadokya’da çekildiğini yazdım sadece o da geçen yaz çekildi. :F Ama Hakan bile 4 sezon gittiyse Atiye de o civarda yayınlanır. :A

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60