“Kırmızı Oda“nın Başrolü Belli Oldu! | TV8

alperuz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Gelen hastalar sürekli değişecek mi acaba, dizi bir psikiyatri merkezinde mi geçecek? Detaylar açıklansa keşke, çok meraklandırdı bu proje beni. :Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Gelen hastalar sürekli değişecek mi acaba, dizi bir psikiyatri merkezinde mi geçecek? Detaylar açıklansa keşke, çok meraklandırdı bu proje beni. :Z
Amerika'da In Treatment diye bir dizi var bildiğim kadarıyla konusu her bölüm başka hastalarla muhattap olan bir psikologla ilgili. O tarz bir şey olsa harika olur ama onun için de iki saat fazla olacağı için o tarz bir şey olmaz diye düşünüyorum. 45 dakika + dijital platform + Binnur Kaya ile o konsept inanılmaz olurdu oysa. :Z

• Harika
Reactions: alperuz

alperuz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Amerika'da In Treatment diye bir dizi var bildiğim kadarıyla konusu her bölüm başka hastalarla muhattap olan bir psikologla ilgili. O tarz bir şey olsa harika olur ama onun için de iki saat fazla olacağı için o tarz bir şey olmaz diye düşünüyorum. 45 dakika + dijital platform + Binnur Kaya ile o konsept inanılmaz olurdu oysa. :Z
Biraz detay paylaşılsa keşke, çünkü 2 buçuk saatlik bir diziyi psikiyatri merkezi ile nasıl dolduracaklar merak ediyorum doğrusu.

• Beğendim
Reactions: Aserat

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Harika bir seçim. Dizinin süresi umarım çok uzun olmaz 😊

alperuz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Belki 60 dakika olmaz ama senin dediğin gibi 2 buçuk saat olacağını sanmıyorum Medyapım dizileri gibi 90-100 dakika olabilir.
Sırf süre yüzünden güzel dizilere bile şans veremiyoruz, biz izleyemeyince reyting düşük deniyor. Ben hala çözemedim bu olayı. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

alperuz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
TV 8 belki yapar birşey. Diğer kanallar en son 3 saate doğru yürüyorlardı. TV'den soğuttular. Yasak Elma harici su gibi akan dizi olmadı maalesef😏
Süre artınca senaryolar doğal olarak sıkıyor, Yasak Elma entrika dizisi olmasının avantajını güzel kullanıyor. TV8 bu konuya bir el atabilir aslında, öncü olsa süper olur. :bhr:

• Harika
Reactions: Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sırf süre yüzünden güzel dizilere bile şans veremiyoruz, biz izleyemeyince reyting düşük deniyor. Ben hala çözemedim bu olayı. :A
O değil de şimdi aklıma geldi Cem Karcı'nın köy peyniri çiftten Binnur Kaya seviyesine kadar yükselmesi.. Bazı insanlar çok şanslı. :A

• Olmamış
  • Güldürdün
Reactions: serhatt and alperuz

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Konunun son hali güzel olmuş böyle değerli bir oyuncuya kısacık konu yakışmamıştı. :Z Bir de ben her gün bu konuya uğrayıp duruyorum Eylül'e kadar ne yapacağım. :( @alperuz

• Güldürdün
Reactions: alperuz