“Kırmızı Oda“nın Başrolü Belli Oldu! | TV8

alperuz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
  • Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Beni kaynak gösterin bundan sonra. :A
20200709_161909.jpg

• Güldürdün
Reactions: alperuz

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Gerçek bir potansiyeli var ama kullandırtmıyorlar malasef:( Şu en son atvdeki dizisi vardi NTC, ordaki gibi biraz yumşak karakter olur (b)

Ama Analar ve Kızlari öylemiydi :bhr:
Nesi yumuşak be o dizideki karakteri de fenaydı. :A

Psikolog ne kadar sert olabilir ki dizinin çıkış noktasından anladığım kadarıyla İstanbullu Gelin'deki Tilbe Saran gibi olacak işte. :A Ama yine çok ters köşe bir karakter kokusu alıyorum kraliçe seçtiyse vardır bir bildiği. :Z

* Analar ve Anneler :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Nesi yumuşak be o dizideki karakteri de fenaydı. :A

Psikolog ne kadar sert olabilir ki dizinin çıkış noktasından anladığım kadarıyla İstanbullu Gelin'deki Tilbe Saran gibi olacak işte. :A Ama yine çok ters köşe bir karakter kokusu alıyorum kraliçe seçtiyse vardır bir bildiği. :Z

* Analar ve Anneler :A
Yumuşak derken komedi yönü vardi ordaki karakterin:X Yan rol tadında olur bişey olacağini sanmıyorum:(

*Kariştiriyorum adını:A @destere Analar Danalar derdi onu demediğime şükret:F

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Yumuşak derken komedi yönü vardi ordaki karakterin:X Yan rol tadında olur bişey olacağini sanmıyorum:(

*Kariştiriyorum adını:A @destere Analar Danalar derdi onu demediğime şükret:F
Son dizilerinin kalitesi yüksek olmasa da karakterleri yine ilgi çekiciydi. Yani karakter seçme konusunda çok iyi ve bu dizi de onun üzerine kurulu olacağı için sıradan olacağını asla sanmıyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

alperuz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Son dizilerinin kalitesi yüksek olmasa da karakterleri yine ilgi çekiciydi. Yani karakter seçme konusunda çok iyi ve bu dizi de onun üzerine kurulu olacağı için sıradan olacağını asla sanmıyorum. :A
Zengin ve Yoksul'daki karakteri de çok güzeldi de diziyi güzel işleyemediler. :(

• Üzücü

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hayır karakterler de iyi değil:A Sadece iyi oynuyor sırıtmıyor üzerinde:A

• İlginç

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Kırgın Çiçekler'i güzel işlediler, evet sana ilginç gelecek ama izledim son sezonunu saymazsak. :A Zengin ve Yoksul olmamıştı ama, her şeyiyle eksik bir diziydi. :(
Ben ilk bölümün birazına bakmıştım ama ne kadar hayran olsam bile senaryo kötü olunca yetmiyor çünkü diziler 2 buçuk saat. :( Ama bu dizinin her şeyi kağıt üstünde güzel görünüyor daha ümit verici. :Z

• Güldürdün
Reactions: alperuz

alperuz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Ben ilk bölümün birazına bakmıştım ama ne kadar hayran olsam bile senaryo kötü olunca yetmiyor çünkü diziler 2 buçuk saat. :( Ama bu dizinin her şeyi kağıt üstünde güzel görünüyor daha ümit verici. :Z
İG'nin psikiyatrist sahnelerine hayran olduğum için mutlaka izleyeceğim, gününü güzel ayarlarlar umarım. Perşembe veya Cuma olacağını düşünüyorum. İG gibi Cuma olsa keşke. :bhr:

• Güldürdün