“Kırmızı Oda“nın Başrolü Belli Oldu! | TV8

alperuz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Konunun son hali güzel olmuş böyle değerli bir oyuncuya kısacık konu yakışmamıştı. :Z Bir de ben her gün bu konuya uğrayıp duruyorum Eylül'e kadar ne yapacağım. :( @alperuz
Konuyu kimseye kaptırmamak için kısacık yapmışım, düzeltmek sonradan aklıma geldi. :A Uğra anacım uğra, dök içini, yaz hayallerini. :bhr:

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Konuyu kimseye kaptırmamak için kısacık yapmışım, düzeltmek sonradan aklıma geldi. :A Uğra anacım uğra, dök içini, yaz hayallerini. :bhr:
İyi yapmışsın öyle iki satırlık biri değil zira. :Z

Of hiçbir şey belli olmadığı için aklıma bir şey de gelmiyor yeni oyuncu haberi falan gelirse belki. :A Eylül dedim ama o zaman başlar mı o da kesin değil gerçi. :(

• Güldürdün
Reactions: alperuz

alperuz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
İyi yapmışsın öyle iki satırlık biri değil zira. :Z

Of hiçbir şey belli olmadığı için aklıma bir şey de gelmiyor yeni oyuncu haberi falan gelirse belki. :A Eylül dedim ama o zaman başlar mı o da kesin değil gerçi. :(
Oyuncular belli olsa hemen sete çıkarlar aslında, DEK’le birlikte kanalın yüzünü güldüreceklerdir ya.

• Beğendim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Oyuncular belli olsa hemen sete çıkarlar aslında, DEK’le birlikte kanalın yüzünü güldüreceklerdir ya.
Aynen o dizi bir ay içinde apar topar sete çıkıp başlamıştı değil mi. :A Kanal hala soru işareti ama günü kesinlikle cuma olmalı perşembe iki tane doktor dizisine gerek yok. İçerik olarak İstanbullu Gelin'e özendilerse gün için de özensinler. :A

• Güldürdün
Reactions: alperuz

alperuz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Aynen o dizi bir ay içinde apar topar sete çıkıp başlamıştı değil mi. :A Kanal hala soru işareti ama günü kesinlikle cuma olmalı perşembe iki tane doktor dizisine gerek yok. İçerik olarak İstanbullu Gelin'e özendilerse gün için de özensinler. :A
Ben de gün olarak cuma olmasını istiyorum.

• Beğendim

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Binnur Kaya ve psikiatrist hastaları düşünemiyorum :A