“Kırmızı Oda“nın Başrolü Belli Oldu! | TV8

alperuz

Favori Üye
2 Şubat 2019
11,397
11,167
700
İstanbul
Gelen hastalar sürekli değişecek mi acaba, dizi bir psikiyatri merkezinde mi geçecek? Detaylar açıklansa keşke, çok meraklandırdı bu proje beni. :Z

Aserat

Co-Admin
24 Ağustos 2014
60,026
40,516
1,061
İstanbul
Gelen hastalar sürekli değişecek mi acaba, dizi bir psikiyatri merkezinde mi geçecek? Detaylar açıklansa keşke, çok meraklandırdı bu proje beni. :Z
Amerika'da In Treatment diye bir dizi var bildiğim kadarıyla konusu her bölüm başka hastalarla muhattap olan bir psikologla ilgili. O tarz bir şey olsa harika olur ama onun için de iki saat fazla olacağı için o tarz bir şey olmaz diye düşünüyorum. 45 dakika + dijital platform + Binnur Kaya ile o konsept inanılmaz olurdu oysa. :Z

• Harika
Reactions: alperuz

alperuz

Favori Üye
2 Şubat 2019
11,397
11,167
700
İstanbul
Amerika'da In Treatment diye bir dizi var bildiğim kadarıyla konusu her bölüm başka hastalarla muhattap olan bir psikologla ilgili. O tarz bir şey olsa harika olur ama onun için de iki saat fazla olacağı için o tarz bir şey olmaz diye düşünüyorum. 45 dakika + dijital platform + Binnur Kaya ile o konsept inanılmaz olurdu oysa. :Z
Biraz detay paylaşılsa keşke, çünkü 2 buçuk saatlik bir diziyi psikiyatri merkezi ile nasıl dolduracaklar merak ediyorum doğrusu.

• Beğendim
Reactions: Aserat

alperuz

Favori Üye
2 Şubat 2019
11,397
11,167
700
İstanbul
TV 8 belki yapar birşey. Diğer kanallar en son 3 saate doğru yürüyorlardı. TV'den soğuttular. Yasak Elma harici su gibi akan dizi olmadı maalesef😏
Süre artınca senaryolar doğal olarak sıkıyor, Yasak Elma entrika dizisi olmasının avantajını güzel kullanıyor. TV8 bu konuya bir el atabilir aslında, öncü olsa süper olur. :bhr:

• Harika
Reactions: Dosi

Aserat

Co-Admin
24 Ağustos 2014
60,026
40,516
1,061
İstanbul
Konunun son hali güzel olmuş böyle değerli bir oyuncuya kısacık konu yakışmamıştı. :Z Bir de ben her gün bu konuya uğrayıp duruyorum Eylül'e kadar ne yapacağım. :( @alperuz

• Güldürdün
Reactions: alperuz