“Kırmızı Oda“nın Başrolü Belli Oldu! | TV8

alperuz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
TV8’in yeni dizisi “Kırmızı Oda”nın başrolü belli oldu!

302B1498-2950-4A90-91C6-C3AFA940AD4E.jpeg

Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstleneceği, yönetmenliğini Cem Karcı'nın yapacağı, senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt’un yazacağı “Kırmızı Oda” için "Avrupa Yakası, Türk Malı, Aramızda Kalsın, Analar ve Anneler, Bu Sayılmaz ve Zengin ve Yoksul" gibi dizilerde; "Babam ve Oğlum, Vavien, Mutlu Aile Defteri, Sen Kiminle Dans Ediyorsun?, Bizi Hatırla ve Cinayet Süsü" gibi filmlerde boy göstermiş usta oyuncu Binnur Kaya ile anlaşıldı. Kaya, dizide bir bir psikiyatriste hayat verecek.

“Kırmızı Oda“, yeni sezonda TV8’de!

Son düzenleme:

alperuz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Bu sezon şans vermeyi düşündüğüm 60.dizi belli oldu. :A Her iş o kadar güzel duruyor ki, oyuncu seçimleri bu sezon çok iyi.:Z

• Beğendim
Reactions: Jonsnow

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Acun ne yaptın mecburen bu diziyi izlemek gerekecek. :eek: Efsane dönüyor. :Z :Z :Z

Bir de daha dün Dedikoducu'nun yayınında kaç kez sormuştum yeni dizi haberi var mı diye. :A @Özgür

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İstanbullu Gelin izleseydin şu an havalara uçacaktın var ya. :Z Gülseren hanımcığımın kitaplarını çok güzel uyarlıyorlar.:bhr:
Onu izlemeyi de çok istiyorum ama 87 bölüm x 2.5 saat pek mümkün görünmüyor. :( Zaten kendisi de İstanbullu Gelin'i seviyorum demişti o cezbetmiş olabilir. :Z

• Harika
Reactions: alperuz