“Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1B0A1902-9E3A-4F51-BAB9-C66D24030060.jpeg

Ayla, Müslüm, Çiçero ve Türk İşi Dondurma filmleriyle başarılar elde eden Dijital Yapım Evi - Mustafa Uslu’dan yine çok konuşulacak bir film geliyor.

Dijital Yapım Evi, gerçek hayattan uyarladığı filmlere bir yenisini daha ekliyor. Ülkemiz ve dünya spor tarihine adını altın harflerle yazdıran efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayatının anlatıldığı filmin yönetmen koltuğunda Özer Feyzioğlu yer alırken, senaryosunu ise Barış Pirhasan kaleme aldı.

25 Ekim 2019’da vizyona girecek olan filmde Naim Süleymanoğlu’nu genç oyuncu Hayat Van Eck canlandırıyor.

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Angelica and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Çiçero ve Türk İşi Dondurma'nın yaşattığı hayal kırıklıklarını unutturacak gibi görünüyor. Zaten Ayla ve Müslüm'le aynı tarihte giriyor eğer iyi çıkarsa 5 milyon yapmaması için önünde engel yok. Hayat van Eck de bu filmden sonra alır başını gider. :D

Bu arada fragmanı Mustafa Uslu seslendirmiş ama başka biri olsa daha iyi olurmuş. Adam Naim için mi coşmuş yoksa gişede parayı kıracağı için mi belli değil. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İyi çekilmiş bir teaser ama umarım film bu kadar abartılı değildir. Potansiyeli çok yüksek bir film, hakkı verilir inşallah. :)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Fazla abartılı buldum ben açıkçası. Ancak filmden umutluyum, Ayla gibi sağlam bir film olacağını düşünüyorum. Mustafa Uslu son iki filminde hüsran yaşadığı için bu filme iyi hazırlanmıştır, gişede uçmasına kesin gözüyle bakıyorum.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Oğlana acıdım ya :A Film fragman değil de fazla reklam gibi olmuş:X

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,133
Puanı
1,060
Çiçero ve Türk İşi Dondurma'nın yaşattığı hayal kırıklıklarını unutturacak gibi görünüyor. Zaten Ayla ve Müslüm'le aynı tarihte giriyor eğer iyi çıkarsa 5 milyon yapmaması için önünde engel yok. Hayat van Eck de bu filmden sonra alır başını gider. :D

Bu arada fragmanı Mustafa Uslu seslendirmiş ama başka biri olsa daha iyi olurmuş. Adam Naim için mi coşmuş yoksa gişede parayı kıracağı için mi belli değil. :A

Mustafa uslumu gerçektenmi ben Burak sergen zannettim çok benziyor valla :D