‘Payitaht Abdülhamid’de Şok Ayrılık!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
DE40D130-F3A1-4D12-941C-491E292F51D4.jpeg

Başrollerinde Bülent İnal, Özlem Conker, Gürkan Uygun, Sedef Avcı, Selen Öztürk, İlker Kızmaz, Başak Daşman, Hakan Boyav ve Güven Kıraç’ın yer aldığı, TRT1’in sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid’de dün akşam şok bir ayrılık yaşandı.

Yönetmenliğini Emre Konuk’un üstlendiği ES Film imzalı dizide “Hemşire Zeynep” karakterini canlandıran güzel oyuncu Sedef Avcı, dün akşam yayınlanan 82.bölümde ölerek diziye veda etti. Bilindiği üzere güzel oyuncu, diziye bu sezon dahil olmuştu.

Avcı, diziye veda ettiğini sosyal medya hedabından paylaştığı gönderiyle de duyurdu.

Payitaht Abdülhamid, yeni bölümleriyle her cuma TRT1’de!

094A147D-4737-4F66-B675-96DC8359D1F9.jpeg

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dizide sadece Sedef’in sahnelerini izliyordum şimdi ben o ölüm sahnesini nasıl izleyecem :( Daha Halil Halid’le kavuşacaklardı...

Yeni sezonda kesinlikle daha iyi bir diziyle dönecek :bhr: Çok iyi arkadaşları oldu bu diziden en çok buna seviniyorum. :bhr:

Bu sezon en kârlı sezonunu geçirdi Sedef :Z :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,166
Puanı
1,061
Dizide sadece Sedef’in sahnelerini izliyordum şimdi ben o ölüm sahnesini nasıl izleyecem :( Daha Halil Halid’le kavuşacaklardı...

Yeni sezonda kesinlikle daha iyi bir diziyle dönecek :bhr: Çok iyi arkadaşları oldu bu diziden en çok buna seviniyorum. :bhr:

Bu sezon en kârlı sezonunu geçirdi Sedef :Z:A
Sana şok bir tek :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061

Bu sezon en kârlı sezonunu geçirdi Sedef :Z:A
Hadi gözün aydın. İzlemediğin diziye daha fazla katlanmaktan kurtuldun. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hadi gözün aydın. İzlemediğin diziye daha fazla katlanmaktan kurtuldun. :A
Ben bir yandan sevindim bir yandan üzüldüm :A Bu dizide kalmasını isterdim ya ne güzel uzun soluklu bir iş :A Şimdi seneye başrol olarak dönerse yine erken finali kaldıramam :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat