‘O Ses Türkiye’ Final Tarihi Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
TV8’in sevilen programı “O Ses Türkiye” bir sezonu daha geride bırakıyor!

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığı ve sunuculuğuyla ekranlara gelen, jüri koltuğunda Beyazıt Öztürk, Hadise, Murat Boz ve Seda Sayan’ın yer aldığı yarışma programı 14 Şubat Cuma günü yarı finaliyle, 15 Şubat Cumartesi ise final bölümüyle ekranlara gelecek.

“O Ses Türkiye” finalinin ardından 16 Şubat Pazar günü ise “Survivor 2020” start verecek.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
Bir kabus bitiyor diğeri başlıyor, insanın sevinci kursağında kalıyor.

• Olmamış
Reactions: dreamy

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,223
Puanı
1,060
Kabus denmesine akıl erdiyorum:rolleyes:.. Yayın tarihinde 1. yada ilk 3 de olan bir programdan bashediyoruz..
Dünyada bilmem kaçıncı sezonlarını yapan ülkeler var..The Voice altında adını bilmediğimiz ülkelerde bile uyarlaması varken...neden bizde kabus oluyor..aklım almıyor. (b) :bilmem:

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
KYİA'yı fazla etkileyeceğini zannetmiyorum, tek korkum Zümrüdüanka... Umarım düşüş yaşamaz. :(

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,628
Puanı
1,060
Kabus denmesine akıl erdiyorum:rolleyes:.. Yayın tarihinde 1. yada ilk 3 de olan bir programdan bashediyoruz..
Dünyada bilmem kaçıncı sezonlarını yapan ülkeler var..The Voice altında adını bilmediğimiz ülkelerde bile uyarlaması varken...neden bizde kabus oluyor..aklım almıyor. (b) :bilmem:
Önceden haftada 4 gün yayınlanıyor diye diyorlardı dizileri etkilediği için bu sene haftada 2 güne indirildi ama yaranmak mümkün değil.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,628
Puanı
1,060
@Yiğitt story'de 7 Şubat Cuma çeyrek final diye paylaşmışlar, mantıken Cumartesi yarı final olur Pazar final. Yada değil, bilmiyorum. :F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@Yiğitt story'de 7 Şubat Cuma çeyrek final diye paylaşmışlar, mantıken Cumartesi yarı final olur Pazar final. Yada değil, bilmiyorum. :F
Allah Allah, çekim tarihlerinin ekran görüntüsünü de almıştım da konuyu açtıktan sonra sildim. 14 Şubat Cuma yarı final çekimleri, 15 Şubat Cumartesi final çekimleri canlı olarak belirtiliyordu. :D

• Beğendim
Reactions: Hazem

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,628
Puanı
1,060
Allah Allah, çekim tarihlerinin ekran görüntüsünü de almıştım da konuyu açtıktan sonra sildim. 14 Şubat Cuma yarı final çekimleri, 15 Şubat Cumartesi final çekimleri canlı olarak belirtiliyordu. :D
Demek ki bu Cuma çeyrek final çekimleri olacak canlı yayınlanmayacak, muhtemelen Pazar günü yayınlanır, haftaya Cumartesi final.

• Beğendim
Reactions: Yiğitt