‘La Casa de Papel’in Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
61A8FD90-45D8-42FC-85BA-36042616D7A6.jpeg
Netflix’in geçen sene yayınladığı ve tüm dünyada fenomen olan La Casa de Papel’in yeni sezon tarihi belli oldu.

Alex Pina tarafından hazırlanan ve başrollerinde Âlvaro Morte, Ursula Corberó, Itziar Ituno ve Pedro Alonso gibi isimlerin yer aldığı dizinin 3.kısmı tüm dünyada merakla bekleniyordu.

Netflix, bugün yayınladığı kısa bir tanıtım videosuyla dizinin 3.kısmının yayın tarihini duyurdu. Buna göre La Casa de Papel, 19 Temmuz’da Netflix’te izleyiciyle buluşacak.

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Dizi çok kaliteli bir dizi değildi ama kendini izletiyordu. Bir şekilde toparlayıp final de yapmıştı. Bu sezon planlanmamış, ısmarlama bir sezon. İyi olacağını sanmıyorum.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Tamamen para uğruna yapılmış bir sezon. İki sezon olarak tasarlanmış, düzgün diyebileceğimiz bir şekilde final yapmış bir diziydi bu. Uzatmalarına gerek yoktu, yine izleriz ama iyi olacağını sanmıyorum.

• Beğendim
Reactions: Danger UA!

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Berlin oradan sağ çıkarsa Çukur'daki sezon finalinde hemen hemen kimsenin ölmemesi bile daha mantıklı görünür :A @Sherlock

Ya kardeşim, adam delik deşik oldu. Medet'in yediği mermiden daha çok mermi yemiş olması lazım mantıken. :A Oradan sağ kurtulursa gerçekten saçmalık olur, bu dizide de zaten bir sürü mantık hatası vardı ama girmiyorum şimdi oralara. :A Gerçi bu sezon tamamen maddi amaçla yapıldığı için, pek mantık hatalarına dikkat edeceklerini sanmıyorum. Fanart bir dizi olacak La Casa De Papel. :A

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bence gizli tanık gibi bir olayla yırtacak gibi geliyor :D
Ya sezon finalinde adamın üstüne 81894467 tane mermi sıkıldı. Nasıl sağ çıkacak oradan onu diyorum :A İlk tanıtımda vardı Berlin ama ben onunla profesörün geçmişiyle ilgili bir şeylerde yer alır diye düşündüm, diğer türlüsü saçma olur :D
Ya kardeşim, adam delik deşik oldu. Medet'in yediği mermiden daha çok mermi yemiş olması lazım mantıken. :A Oradan sağ kurtulursa gerçekten saçmalık olur, bu dizide de zaten bir sürü mantık hatası vardı ama girmiyorum şimdi oralara. :A Gerçi bu sezon tamamen maddi amaçla yapıldığı için, pek mantık hatalarına dikkat edeceklerini sanmıyorum. Fanart bir dizi olacak La Casa De Papel. :A
Ben Tokyo'nun darphaneye motorla daldığı sahneden sonra mantık aramayı bıraktım zaten :A Sürükleyici bir dizi, keyifle izleniyor ama bu tür mantık hataları düşürüyor değerini. O yüzden abartıldığı kadar iyi değil bence :D

• Beğendim
Reactions: Sherlock