‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ Final Yapıyor!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,194
Puanı
1,059
‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ Final yapıyor!

kaderimin-yazıldığı-gün-150x150.jpg

Star TV’nin sevilen dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün final yapıyor!

O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği, Hakan İnan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu, başrollerini ise Özcan Deniz, Hatice Şendil Sağyaşar ve Begüm Kütük Yaşaroğlu’nun paylaştığı yapım, 50. bölümüyle ekranlara veda edecek.

Kaderimin Yazıldığı Gün, final bölümüyle 29 Aralık Salı Star'da!

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:
‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ Final yapıyor!

kaderimin-yazıldığı-gün-150x150.jpg

Star TV’nin sevilen dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün final yapıyor!

O3 Medya imzalı, başrollerini Özcan Deniz, Hatice Şendil Sağyaşar ve Begüm Kütük Yaşaroğlu’nun paylaştığı yapım, 50 bölümüyle ekranlara veda edecek.

Kaderimin Yazıldığı Gün, final bölümüyle 29 Aralık Salı Star'da!
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

bu habere çok sevindim her salı bizimkiler izliyor uzaktan sesini duysam bile rahatsız oluyorum bir bitsede salı günkü çilem bitse diyordum harika olmuş :)

bu habere çok sevindim her salı bizimkiler izliyor uzaktan sesini duysam bile rahatsız oluyorum bir bitsede salı günkü çilem bitse diyordum harika olmuş :)
Bu arada Gecenin Kraliçesi'nin Kaderimin Yazıldığı Gün'ün final yapmasıyla Salı akşamları yayınlanacağını söylemiştim değil mi? Söylemek ne kelime hatta konusunu açmıştım. :) @xemrexxx

Bu arada Gecenin Kraliçesi'nin Kaderimin Yazıldığı Gün'ün final yapmasıyla Salı akşamları yayınlanacağını söylemiştim değil mi? Söylemek ne kelime hatta konusunu açmıştım. :) @xemrexxx

ondan haberim yoktu ben hala çarşamba diye biliyordum :)
salı günleri şenlenecek demekki süper olur bir çileden kurtuluyoruz yerine güzel bir dizi geliyor (umarım pekde bir foka benzemiyor meryem haricinde bir numara yok gibi :) )

ondan haberim yoktu ben hala çarşamba diye biliyordum :)
salı günleri şenlenecek demekki süper olur bir çileden kurtuluyoruz yerine güzel bir dizi geliyor (umarım pekde bir foka benzemiyor meryem haricinde bir numara yok gibi :) )
Murat Yıldırım var daha ne olsun? :)

Bu durumda 5 Ocak'ta Gecenin Kraliçesi'nin yayınlanacağını söyleyebiliriz. Tabii resmi açıklama yapılmadığı için beklemeye devam. :) @xemrexxx

Murat Yıldırım var daha ne olsun? :)

Bu durumda 5 Ocak'ta Gecenin Kraliçesi'nin yayınlanacağını söyleyebiliriz. Tabii resmi açıklama yapılmadığı için beklemeye devam. :) @xemrexxx
murat yıldırım dizinin en zayıf halkası :) aşk ve cezada sevmemiştim vatandaşı :)
birde senaryo fazla aşk kokuyor biraz daha ilginç bir konu olsaydı keşke :)

murat yıldırım dizinin en zayıf halkası :) aşk ve cezada sevmemiştim vatandaşı :)
birde senaryo fazla aşk kokuyor biraz daha ilginç bir konu olsaydı keşke :)
Dizinin fragmanı sana Aşk ve Ceza'yı hatırlatmadı mı? O dizide de Savaş tek gecelik ilişki sonrası Yasemin'den çocuk sahibi oluyordu. 2 senede yaza yaza bu senaryoyu mu yazabilmişler? :)

Dizinin fragmanı sana Aşk ve Ceza'yı hatırlatmadı mı? O dizide de Savaş tek gecelik ilişki sonrası Yasemin'den çocuk sahibi oluyordu. 2 senede yaza yaza bu senaryoyu mu yazabilmişler? :)
demekki murat yıldırım çok etkili vuruşlar yapan biri:) her defasında tek atışla gol yapabiliyorsa takdir etmek lazım adamı :)))
bu ay yapımmıydı ? :)

Son 2-3 haftadır olaylar çok hızlı gelişiyordu finalın yakın olduğunu tahmin etmiştim.

demekki murat yıldırım çok etkili vuruşlar yapan biri:) her defasında tek atışla gol yapabiliyorsa takdir etmek lazım adamı :)))
bu ay yapımmıydı ? :)
Ay Yapım, Meryem'le çalışır mı bilemedim şimdi? :A Kaderimin Yazıldığı Gün'ün yapımcısı O3 Medya.

Ay Yapım, Meryem'le çalışır mı bilemedim şimdi? :A Kaderimin Yazıldığı Gün'ün yapımcısı O3 Medya.
adamlar yine dört ayak üstüne düşmüş:) kyg gibi dandik bir diziyi iki yıla yakın yedirdiler halka :) şimdiki bir umut işte meryoşum var onunla teselli buluruz diyorum yoksa kaderimin çizildiği günün kalitesizliğini gördük öyle bir diziyi yapan şirket acaba yeni dizide ne yaptı sürpriz bir şey çıkarmı ortaya dersin :)

adamlar yine dört ayak üstüne düşmüş:) kyg gibi dandik bir diziyi iki yıla yakın yedirdiler halka :) şimdiki bir umut işte meryoşum var onunla teselli buluruz diyorum yoksa kaderimin çizildiği günün kalitesizliğini gördük öyle bir diziyi yapan şirket acaba yeni dizide ne yaptı sürpriz bir şey çıkarmı ortaya dersin :)
Ne söylesem yalan olur. Rakipler çok dişli aynı gün Eşkıya, Aşk Yeniden ve O Ses Türkiye var ve bunlar yerlerini sabitlemiş yapımlar. Ayrıca, aynı gün diğer dizileri de izleyen @xemrexxx napacak bakalım. :)

Ne söylesem yalan olur. Rakipler çok dişli aynı gün Eşkıya, Aşk Yeniden ve O Ses Türkiye var ve bunlar yerlerini sabitlemiş yapımlar. Ayrıca, aynı gün diğer dizileri de izleyen @xemrexxx napacak bakalım. :)
benim açımdan sorun yok ilk defa öbgz den sonra salı izleyeceğim bir dizi gelecek :) umarım güzel olur ?
eşkıya benlik değil
aşk yeniden batırdılar aynı kara ekmek gibi içine ettiler zaten hemen ikinci bölümde bitti benim için :)
kaderimin çizildiği gün zaten tamamen çöptü :)
salıya meryoşun gelmesi ilaç gibi oldu keşke konuda güzel olsa idi :)

benim açımdan sorun yok ilk defa öbgz den sonra salı izleyeceğim bir dizi gelecek :) umarım güzel olur ?
eşkıya benlik değil
aşk yeniden batırdılar aynı kara ekmek gibi içine ettiler zaten hemen ikinci bölümde bitti benim için :)
kaderimin çizildiği gün zaten tamamen çöptü :)
salıya meryoşun gelmesi ilaç gibi oldu keşke konuda güzel olsa idi :)
Senin diziyi izleyecek olman güzel 13 bölümü zor görür. :A @beyazsoy

Senin diziyi izleyecek olman güzel 13 bölümü zor görür. :A @beyazsoy
beroşumun dizileri bana rağmen yıllarca şampiyonluk yaşadı :)
breaking bad 5 sezon sürdü :)
pretty little liars 6. sezonda :)
benim severek izlediğim hiç bir dizi zamanından önce bitmez anca çok nadir çıkar öylesi :)
ama bazı dizileride çerezlik izliyorum onlarda biterse bitsin hiç sorun değil :)

beroşumun dizileri bana rağmen yıllarca şampiyonluk yaşadı :)
breaking bad 5 sezon sürdü :)
pretty little liars 6. sezonda :)
benim severek izlediğim hiç bir dizi zamanından önce bitmez anca çok nadir çıkar öylesi :)
ama bazı dizileride çerezlik izliyorum onlarda biterse bitsin hiç sorun değil :)
Breaking Bad örneği çok ironik olmuş. Kesin sen izlediğin için tutmuştur. :)) Başladığında İlkokula falan mı gidiyordun? :A

Senin izlediğin dizilerin iyi başladığı kesin ama sonra ''İntikam'' gibi sonradan yayından kaldırılanlarda var. İki de aykırı örnek ver de tarafsız yorum yapıyor desinler? :)

Beklenen haber, ama reytingleri kötü değildi. Yani yerine başka bir yapım gelmeyecek olsa rahatça devam edebilirdi.

Özcan Deniz Karagül'e geri döner kesin :F

Meryoş'un dizisinin daha düşük reyting alacağını düşünüyorum EDHO'nun ilk kurbanı çıktı bu arada :)

Forum İstatistikleri

Konular
171,587
Üyeler
8,455
Son Üye
daisydove