‘Geniş Aile: Komşu Kızı’ Filminin Çekimleri Başladı!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
9C8A8F1C-18C5-4E28-9EC0-B596F4574F57.jpeg

Efsane dizi Geniş Aile’nin 3.sinema filmi olan ‘Geniş Aile: Komşu Kızı’nın çekimleri başladı.

Senaristliğini ve yönetmenliğini Cüneyt İnay’ın üstlendiği filmin başrollerinde eski kadrodan Ufuk Özkan, Bülent Çolak, Mine Teber ve Tolga Canbeyli yer alırken filmin kadın başrol oyuncusu ise dizinin 2. sezonunda yer alan güzel oyuncu Rojda Demirer oldu.

Yapımcılığını Two Yapım’ın üstlendiği filmde ayrıca şu sıralar Güldür Güldür Show’da oyunculuğunu gösteren ünlü şarkıcı Emre Altuğ da yer alacak.

Geniş Aile Komşu Kızı, 2 Ağustos’ta sinemalarda!

67953188-7C9D-484D-880F-0D64A3125C60.jpeg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kız sen de iyice cahil oldun :A Gerçi az izlendi zaten 2.film nasıl 3’ü çekiyorlar :A Üstelik Fırat Tanış da yok sanırım 3.filmde çünkü hiçbir set fotoğrafında yok :(
İlk filmide beğenmemiştim ben ama ikinciyi gerçekten ne duydum ne gördüm forumda bile görmedim yanı :F Hele koyu Bilal yoksa bu filmide izlemem Rojda ecünnüsü gelmiş :(

Zuhal gelse izlerdim :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İlk filmide beğenmemiştim ben ama ikinciyi gerçekten ne duydum ne gördüm forumda bile görmedim yanı :F Hele koyu Bilal yoksa bu filmide izlemem Rojda ecünnüsü gelmiş :(

Zuhal gelse izlerdim :A :A :A
Filmler diziye asla yaklaşamadı aynen ben de ilk filmi pek beğenmemiştim iki zaten rezaletti :A Rojda’nın nesi ecünnü be pis kıskanç :A

Zuhal olsaydı keşke iyice saldı oyunculuğu sunuculuk yapıyor hep :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
O kötü ilk filmden sonra kendi kendilerini dinamitlediler. Dizinin hatrına o kadar izlenmişti ama kötü çıkınca 2. film ilgi görmedi. Daha iyi bir başlangıç yapılsaydı belki milyonları bile görebilirdi.

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Filmler diziye asla yaklaşamadı aynen ben de ilk filmi pek beğenmemiştim iki zaten rezaletti :A Rojda’nın nesi ecünnü be pis kıskanç :A

Zuhal olsaydı keşke iyice saldı oyunculuğu sunuculuk yapıyor hep :A
Sihirli Annem , Selena , Geniş Aile gibi üst üste tutan dizilerin en krıtık önemli oyuncularından olmuştu sonrasından sunuculuğa geçmesini bende sevmedim oyunculuğunu beğeniyordum :A

Rojdaya Çarpışmada her hafta beddua okuyordum :F :F :F

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: cookies and Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sihirli Annem , Selena , Geniş Aile gibi üst üste tutan dizilerin en krıtık önemli oyuncularından olmuştu sonrasından sunuculuğa geçmesini bende sevmedim oyunculuğunu beğeniyordum :A

Evet o kadar iyi işlerde yer aldı ama mesela Sihirli Annem de yeniden başladığında yer almamıştı sanırım tekrara düşmek istemiyor :A

Evet Çarpışma’da karakteri çok gıcıktı Rojda’nın :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet o kadar iyi işlerde yer aldı ama mesela Sihirli Annem de yeniden başladığında yer almamıştı sanırım tekrara düşmek istemiyor :A

Evet Çarpışma’da karakteri çok gıcıktı Rojda’nın :A
Sihirli Annemin yenisini hiç izlemedim zaten @pompy anlattı kadarıyla biliyorum :F

Kadro değişimleri hoşuma gitmiyor mesala film çekilebilirmiş onada ama eski ekip olmadımı bilmiyorum çekilmese daha iyide olabilir :A :A :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Cevaaa geri dönüyor. Tez zamanda Koyu Bilal'in de set fotoğrafı düşsün.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bu Ulvi'yine canlandıran adam Ulvi olarak ölecek galiba. Ufuk Özkan bir sürü başarılı iş yaptı, Fırat Tanış uçtu gitti, Ilker müthiş işler yaptı. Ama bu adam hep aynı roller hep aynı karakter. Gıcık oldum iyice bu adama.:(

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Zuhal Avrupa Avrupa adlı bir dizi de oynadı daha sonra :A orada da iyyidi :A TRT komedi dizisiydi unuttun herhalde :A

• Güldürdün

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Bu Ulvi'yine canlandıran adam Ulvi olarak ölecek galiba. Ufuk Özkan bir sürü başarılı iş yaptı, Fırat Tanış uçtu gitti, Ilker müthiş işler yaptı. Ama bu adam hep aynı roller hep aynı karakter. Gıcık oldum iyice bu adama.:(
Çakallarla Dans'ta Şerefsiz Metin karakteriyle bayağı bir filminde oynamıştı :A

Filmden de pek birşey beklemiyorum. Rasim Öztekin, İlker Ayrık ve muhtemelen Fırat Tanış'ın da eksikliğiyle ikinci filmden bile kötü izlenecektir.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş