‘Canevim’ Gelecek Hafta Yok!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
70641d8f-702b-4858-a9c2-8321a6299014.jpg

ATV'nin yeni dizisi Canevim gelecek hafta yok.

Yapımcılığını Koliba Yapım’ın, üstlendiği, başrollerini Biran Damla Yılmaz, Özgür Çevik, Aras Aydın, Nihan Büyükağaç, Simge Selçuk, Ezgi Şenler, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Münire Apaydın, Ömrüm Nur Çamçakallı ve Bedia Ener’in paylaştığı yapımın ilk bölümü bu Pazartesi akşamı ‘kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için’ ekranlara gelecek.

Canevim ilk bölüm tekrarıyla bu Pazartesi, yeni bölümüyle ise 10 Haziran Pazartesi 20.00’de ATV’de!

luisalonso

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8
Puanı
30
Geçen yaz kocaman ailem'de yaptığı hatayı bu kez de canevim'de yaptı atv. "İzlenecek dizi her türlü izlenir, bakmaz karşısında kaç rakip var" diyor bazı tv yöneticileri. Ben de diyorum ki, çok izlenir affedersiniz. 1 hafta daha sabredemedin mi, herkes final, sezon finali yapıyor, karşısına yeni dizi koyuyor. E müstehak.
Bir dizinin tutması için 555 tane doğru etkenin bir araya gelmesi gerekiyor. Doğru yapımcı, doğru senaryo, doğru cast, doğru reji, doğru kanal, doğru gün, doğru saat, doğru doğru ve daha bir sürü doğru. Peki bu kadar doğru bir araya gelir de tutmama ihtimali olur mu bir dizinin? Elbette olur. Bu da işin trajikomik olan tarafı...
umuyorum tutar bu dizi. İzlediğimden değil, sosyal deney yapıyorum...

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Canevim için yanlış bir başlangıç günü oldu başta da söyledim ama ben seyirci bulacağını düşünüyorum. Dram dozu arttıkça sevilecek.