‘Camdaki Kız’ Dizisi İçin Kiminle Görüşülüyor?

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1612558410127.jpeg

OGM Pictures’ın yapımcılığında ekrana gelecek olan Camdaki Kız için kimin adı geçiyor?

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli kitabından uyarlanan, yönetmen koltuğunda Nadim Güç’ün oturacağı dizide Nalan karakterini canlandırması için son olarak Kırmızı Oda’da rol alan Burcu Biricik ile görüşülüyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Boncuk olarak harikaydı Nalan ıda harika canlandırır bence

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
OGM durmak bilmiyor bu iş de tutarsa yılın kesinlikle en iyi yapım firması

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
ALLAHUEKBER :oley: Boncuk'tan sonra OGM'nin kolay bırakmayacağı çok belliydi yakışır. :Z Onur Güvenatam o kadar akıllı bir adam ki dizilerinin tutmasına şaşırmamak lazım. :A

Aslında Boncuk'tan sonra kendi dizisiyle izlemek çok güzel olur ama elli tane dizi izliyorken bir de bu çıkmasın başıma. :( Neyse kendisi adına hayırlısı olsun en doğru kararı alacaktır. :Z

• Beğendim
Reactions: Turkuazz

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Of hala dizi tutturamadı diye vurmaya çalışanlar var. Oyuncunun değil senaryonun önemli olduğunu daha önce neredeyse her dizisi tutan Özcan Deniz'in iki haftadır patlamasıyla görüyoruz zorlamasak mı artık. :)

Nihayet dikiş tutturabilecek demek ki, sevindim ama sürpriz bir isim olsaydı keşke. :X
Kırmızı Oda'da tutturdu ve konuk olarak tüm kadronun önüne geçti zaten ama sen çatlamakla meşgul olduğun için fark etmedin tabii. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
Of hala dizi tutturamadı diye vurmaya çalışanlar var. Önemli olanın senaryo olduğunu daha önce neredeyse her dizisi tutan Özcan Deniz'in iki haftadır patlamasıyla görüyoruz zorlamasanız mı artık. :)
Bunun aksini kimse iddia etmedi ki? Ama Burcu Biricik'in de dizi tutturamadığı gerçeğini kabullenelim şimdi. :A

Kırmızı Oda'da tutturdu ve konuk olarak tüm kadronun önüne geçti zaten ama sen çatlamakla meşgul olduğun için fark etmedin tabii. :A
Gören de Kırmızı Oda'nın kadrolu oyuncusu sanacak, alt tarafı her zaman konuk olan oyunculardan bir tanesi işte. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bunun aksini kimse iddia etmedi ki? Ama Burcu Biricik'in de dizi tutturamadığı gerçeğini kabullenelim şimdi. :A

Gören de Kırmızı Oda'nın kadrolu oyuncusu sanacak, alt tarafı her zaman konuk olan oyunculardan bir tanesi işte. :A
Sanki peş peşe 4-5 işi patlamış gibi konuşman yok mu hasta oluyorum. :A Bir tek 8. Gün patladı o da Ay Yapım dizisiydi ve başlamadan önce tutacak gözüyle bakılıyordu. Kuzgun ilk sezonda tutmuştu ama 2. sezonda senaryo kurbanı oldu herkesin başına gelir böyle ufak talihsizlikler. :A

Merak ettiğim bir projeydi, ama olursa izlemem büyük ihtimalle.
Sen Oscar ödüllü usta oyuncu Nisa Bölükbaşı'nı izleyebilirsin. :)

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
Sanki peş peşe 4-5 işi patlamış gibi konuşman yok mu hasta oluyorum. :A Bir tek 8. Gün patladı o da Ay Yapım dizisiydi ve başlamadan önce tutacak gözüyle bakılıyordu. Kuzgun ilk sezonda tutmuştu ama 2. sezonda senaryo kurbanı oldu herkesin başına gelir böyle ufak talihsizlikler. :A
Keşke her şeye bu kadar ılımlı yaklaşıp olumlu bakabilsen. :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sen Oscar ödüllü usta oyuncu Nisa Bölükbaşı'nı izleyebilirsin. :)
Sen bahsettiğim kişinin avukatı mısın? Nedir bu hemen sahiplenme, savunma? Menajeri bile bu kadar savunmaz eminim. Cevap vermek yerine "olmamış" ya da "sinir bozucu" at geç.

Bahsettiğim kişiyi beğenmiyorum ve olduğu projeleri izlemeyi tercih etmiyorum. Ayrıca Nisa ile örnek vermek ne alaka? Ona "usta oyuncu" mu dedim ben de öyle yazıyorsun? Konuda adı bile geçmezken saçma sapan bir mesaj. Nisa'nın yer aldığı işi de izlemiyorum. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Keşke her şeye bu kadar ılımlı yaklaşıp olumlu bakabilsen. :A
Ben hep öyleyim de siz damarıma basıyorsunuz maalesef. :A

Sen bahsettiğim kişinin avukatı mısın? Nedir bu hemen sahiplenme, savunma? Menajeri bile bu kadar savunmaz eminim. Cevap vermek yerine "olmamış" ya da "sinir bozucu" at geç.

Bahsettiğim kişiyi beğenmiyorum ve olduğu projeleri izlemeyi tercih etmiyorum. Ayrıca Nisa ile örnek vermek ne alaka? Ona "usta oyuncu" mu dedim ben de öyle yazıyorsun? Konuda adı bile geçmezken saçma sapan bir mesaj. Nisa'nın yer aldığı işi de izlemiyorum. :)
Evet avukatıyım memnun oldum. :A Neyi savunup savunmayacağımı sana soracak değilim sen kendi düşünceni söylüyorsan ben de benimkini söylüyorum. :)

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy