тüяк_gєηç

bazinga

Admin
1 Şubat 2007
95,691
34,447
1,060
O, forumun en uzun süre co-adminlik yapmış kişisi.
O, forumun en eski ve en şekil nicklerinden birine sahip biri.
O, forumun ilk zamanlarında aramıza katılan ve gelişmemizde önemli katkısı olan bir.
O, forumun en uzun süre TOP 10'un 2.sırasında kalan kişisi.
O, forumdaki hemen hemen herkesin sevgisini kazanmış kişi.
O, son zamanlarda aramızda olmayan kişi.
O, keşke eskisi gibi aramızda olsa dediğimiz kişi.
O, cümlelere sığmayan biri.
O, iyi ki tanımışım dediğim kişilerden biri.

İyi ki varsın kardeşim :) İleride tekrar bekliyoruz forumda mutlaka, ona göre :D

Neferet

<font color="Red"><b>BucaLadık beyiNLeri...</color
Emekli
13 Ocak 2008
13,209
16
259
---
Milliyetçilik,hackerlık ve yanlış hatırlamıyor isem photoshop kullanıcılığı özellikleriyle aklımda kalmış olan,Yasin'le iyi anlaşam ve ilk zamanlarımda çekindiğim kişilerden.Sonradan korkmalık bişey olmadığını görüyorsun tabii.Gelmiş geçmiş en başarılı co-adminlerdendir. (Zaten co-adminlerin de özelliği odur ama o da ayrı.) Ben geldiğimde var olan 3 co-adminden biri. (Diğerleri Burak abi ve Zahide)

тüяк_gєηç

<left><b>Padişah-ül Forum</b></left>
Emekli
7 Şubat 2007
3,562
0
157
25
Nevşehir
www.favoriforumum.com
Ben bu kadar şeyden sonra dönmem mi ya :)

Valla duygulandım ya, yuvama dönüyorum ama hemen rütbe istemiyorm, oyuncak oldu iyice rütbe al bırak rütbe al bırak, bi ısınmaya calısayım sonra efsane tekrar geliyor :))

тèмρєяâтυяє

<font color="red"><b><span style="background-color
Emekli
25 Şubat 2007
1,023
19
139
FoRZa aNTaLYa
Vay Be Tahir'de Dönermiş.. Msn'de Her Gördüğünde Selam Veren Arasıra da Olsa Görüştüğüm Bir Kardeşim... Aşk Adamıdır Kendisi :)

şirin

<b> <font color="Red">Benim için öldün Sen ! <font
Emekli
1 Şubat 2007
1,770
17
139
29
Kardeşim ! başka söze gerek yok;)

şirin

Emekli
1 Şubat 2007
1,770
17
139
29
Sen bitanesin dosttan ötesin.. en mutsuz anımda mutlu eden tek kişisin en ii anlayabilen ve hep yanımda olan nadir kişilerdensin. bu kdr yeterlimi sayfayıda doldurabilirm istersen:D

şirin

Emekli
1 Şubat 2007
1,770
17
139
29
Hoşbulduk Mustafa paşa :).. Bende o kadar yorumu görünce sevindim ha birileri hakkımda yorum yapmıs diye adamlar sohbet yapmıs yav :p

Eyvallah Zahide abbam ^^
Tahir istersen snn hakkında doldurruz ya yorumla np:D dönmüşsün snde herhalde hoşgeldinn :C: