Şubat 2016 Ayının En Favori Editörü - Ön Eleme

Hangi 3 editör finale yükselsin?

• Aserat

Oy: 5 21.7%
  • sokak sanati

Oy: 10 43.5%
  • Yiğitt

Oy: 2 8.7%
  • Bully

Oy: 13 56.5%
  • denizz19

Oy: 8 34.8%
  • Harunnn60

Oy: 11 47.8%
  • mrt-06

Oy: 7 30.4%
  • EFE UYSAL

Oy: 9 39.1%

• Kullanılan toplam oy
    23
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Fav10.net'in sevilen etkinliklerinden "Ayın en favori editörü" devam ediyor.

Aylık editörlük puanlarında en çok puan toplayan 8 kişinin aday olduğu eleme sonunda ayın editörü seçilecek.

ADAYLAR

@Aserat
@sokak sanati
@Yiğitt
@Bully
@denizz19
@Harunnn60
@mrt-06
@EFE UYSAL

Ön eleme anketi 2 gün sürecektir.

Toplam 3 üyeye oy kullanabilirsiniz.

Aday olan kişiler kendilerine de oy kullanabilirler.

NOT : Her yönetici aynı zamanda bir editördür.​

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Hiç bir şey yapmayan kişilik sen sus.:A Şubat ayında ben yada Bully olmazsa haksızlık olur.:A
Ben zaten editörlükten aldığım favori oluşlara daha önceden alışığım şimdi olmuyorsam bunu dobralığıma bağlıyorum. Eskisi gibi her şeye susan ve kayıtsız kalan Deniz yok çünkü. İnsanlara batıyor söylediklerim. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben zaten editörlükten aldığım favori oluşlara daha önceden alışığım şimdi olmuyorsam bunu dobralığıma bağlıyorum. Eskisi gibi her şeye susan ve kayıtsız kalan Deniz yok çünkü. İnsanlara batıyor söylediklerim. :A

Çalışmanın zaten bu ay. Burada aday bile olmaman lazım.:A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Çalışmanın zaten bu ay. Burada aday bile olmaman lazım.:A
Aday olup olmamamın da pek önemi yok ki zaten. Ben kendimi biliyorum, beni de bilen biliyor. Şuan şu oy kullananların bazılarının bana oy vermeme sebebi de belli. Çokta umrumda değil yani. :D Kendi kendilerini kandırsın dursunlar.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aday olup olmamamın da pek önemi yok ki zaten. Ben kendimi biliyorum, beni de bilen biliyor. Şuan şu oy kullananların bazılarının bana oy vermeme sebebi de belli. Çokta umrumda değil yani. :D Kendi kendilerini kandırsın dursunlar.

Ben şaka yapıyordum aslında.:F Anlık akımı ile yeni bir trolsün forumda. Çokta haketmiyor değilsin.:A

Ben şaka yapıyordum aslında.:F Anlık akımı ile yeni bir trolsün forumda. Çokta haketmiyor değilsin.:A

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
İlk oyum @sokak sanati'na gitti. Dediği gibi geçtiğimiz ay iyi çalıştık, artık seçilmesini isterim. :D

İkinci oyum @Aserat'a gitti. O da bir türlü seçilemedi umarım bir gün seçilir. :A

Üçüncü oyu çok zorlanarak verdim :( @Yiğitt @mrt-06 @Harunnn60 ve @EFE UYSAL'a ayın en favori editörü ödülünü vermiştim ama @denizz19 kot kafasına veremedim. Bu yüzden oyum ona gitti. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...