Şu An Ne Düşünüyorsun?

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
TV'den izlensin diye yaptılar heralde, yazık ettiler 200 küsür bölüme.
Hayret bir şey ya zaten TRT Arşiv yükleyeli bi hayli oldu izleyen izlemiştir nasıl bir kafa yapısına sahipler anlamış değilim
Yıllar olmuş Bizimkileri bile bir kez yayınlamamış kanal Perihan Abla için Perran Kutman telif hakkı istiyor demişti sonra nasıl olduysa yayınlıyor diziyi bunun için sürekli uğraşan birini tanıyorum o söyledi oradan biliyorum

• Beğendim
Reactions: serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,555
Puanı
1,060
Hayret bir şey ya zaten TRT Arşiv yükleyeli bi hayli oldu izleyen izlemiştir nasıl bir kafa yapısına sahipler anlamış değilim
Yıllar olmuş Bizimkileri bile bir kez yayınlamamış kanal Perihan Abla için Perran Kutman telif hakkı istiyor demişti sonra nasıl olduysa yayınlıyor diziyi bunun için sürekli uğraşan birini tanıyorum o söyledi oradan biliyorum
Bizimkilerin ilk sezonlarını izlemek isteyen o kadar büyük bir kitle var ki... Keşke yükleseler.

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
Bizimkilerin ilk sezonlarını izlemek isteyen o kadar büyük bir kitle var ki... Keşke yükleseler.
İşte onlardan biri de benim Türkmeneli TV de birinci sezonu izledim ama gerisi gelmedi
Bu dizi başladığında daha yeni yeni dünyaya gelmişim bebektim o kadar çok istiyorum ki izlemeyi bu inat neden anlamadım
Perihan Abla konusunda da katıydılar ama yayınlıyorlar ama bizimkilere gelince iş değişiyor anlamış değilim hiç kayıt yapan da olmamış galiba yoksa bir şekilde yüklenirdi Perihan Abla'yı izledim kayıt yapanların sayesinde

• Beğendim

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,555
Puanı
1,060
İşte onlardan biri de benim Türkmeneli TV de birinci sezonu izledim ama gerisi gelmedi
Bu dizi başladığında daha yeni yeni dünyaya gelmişim bebektim o kadar çok istiyorum ki izlemeyi bu inat neden anlamadım
Perihan Abla konusunda da katıydılar ama yayınlıyorlar ama bizimkilere gelince iş değişiyor anlamış değilim hiç kayıt yapan da olmamış galiba yoksa bir şekilde yüklenirdi Perihan Abla'yı izledim kayıt yapanların sayesinde
Perihan Abla'yı bende izledim. Bizimkiler'in 94 yılına kadar olan bölümlerini ve Bizim Evin Hallerini izlemeyi çok istiyorum.

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
Perihan Abla'yı bende izledim. Bizimkiler'in 94 yılına kadar olan bölümlerini ve Bizim Evin Hallerini izlemeyi çok istiyorum.
Bende aynı şekilde Bizim Evin Halleri de güzeldi ama drama ya döndükten sonra ki bölümlerini saymazsak :J

Daha da izlemek istediğim çok dizi var Ana Kuzusu için show TV ye mail attık Kanal D ye de eski diziler için mail attık bakalım bir gün belki yüklerler YouTube ye kanallarda yayınlanmaları imkansız zaten
A 2 için de çok umutluydum ama sürekli aynı dizileri verip duruyor bi süper babayı yayınlamadı mesela

• Beğendim

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,555
Puanı
1,060
Bende aynı şekilde Bizim Evin Halleri de güzeldi ama drama ya döndükten sonra ki bölümlerini saymazsak :J

Daha da izlemek istediğim çok dizi var Ana Kuzusu için show TV ye mail attık Kanal D ye de eski diziler için mail attık bakalım bir gün belki yüklerler YouTube ye kanallarda yayınlanmaları imkansız zaten
A 2 için de çok umutluydum ama sürekli aynı dizileri verip duruyor bi süper babayı yayınlamadı mesela
A2 beş para etmez sürekli Selena Bez Bebek Yahşi Cazibe.

BEH Kanal1'e geçince dram oldu TRT'de normaldi.

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,158
Puanı
1,061

1586267029825.png

bir zamanlar gideri varmış şimdi anca senin gibi herkese gönlünü verenler bakıyor buna :A bir de @Forumdash ile @Çiğdem :F @vadikızı @Dosi @Aserat @xBUGRAx

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
"Sibel" dizisi de yeşilçam nostalji diziler kanalına yüklenmeye başlamış darısı beklediğim diğer dizilerin başına:J

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,158
Puanı
1,061
Allah başka dert vermesin. :A
2 katlı otobüsü de varmıştı zamanında iyi kazanmış sevindim. :A
Halenn karizmatikk çatlaa emii :A :A
Ben Deli Yürek ve şu arabesk dizisini pek sevmezdim:A
"Sibel" dizisi de yeşilçam nostalji diziler kanalına yüklenmeye başlamış darısı beklediğim diğer dizilerin başına:J
Resimdeki mühendise kalitesini ölçtürmeye giden @serhatt tan 2 gündür haber alınamıyormuş :A @Dosi @mrt-06 @DarkLegenD @MasacRE @alperuz @Silinmiş Üye
Screenshot_20200408_134757_com.facebook.katana.jpg

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
  • Güldürdün
Reactions: xemrexxx