Şu Anda Ne Düşünüyorsun?

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
5,854
2,914
360
Manisa
Senin Reymanınla alakalı bişi gözüme ilişti demiştim @dreamy :F Aaa bana birisi şunun ne olduğunu acaba anlatabilirmi :eek: :eek: :eek: @hayret bi şey di forumda bunun menejeri çaüıralım bir basın açıklaması yapsın :A

Reymanın şarkısınıda bu videoda ilk kez dinledim şarkı berbat :A Gerçi Hadisenin burada şarkı falan değil amacıya hadi neyse diyelim Gönül gibi :A :A :A @MasacRE @xemrexxx @xBUGRAx @sokak sanati @Yiğitt @Harunnn60 @Billy Kane @Aserat @Sherlock @Maskeli Fedai @kerem @mrt-06
Twitter’da da gündem olmuştu bu. :A Ebru Polat falan da dans etti sonra. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

xemrexxx

Favori Üye
18 Mart 2012
167,369
94,715
1,061
İstanbul
@serhatt ın kadın versionu gibi ayoll tüm zibidileri dizmiş sıraya :eek: :eek: :eek:
Hadise ne yapsa da bu şarkıyla asla sexy olamaz. :A
Twitter’da da gündem olmuştu bu. :A Ebru Polat falan da dans etti sonra. :A
kız hani ülkenin %99 u müslümandı ne ara %86 ya düştü inanan sayısı :eek: @DarkLegenD ler @Tolstoyevski ler çoğalıyor :( :( :A :A @Harunnn60 @vadikızı @denizz19 @mrt-06 @cookies @turkuazz @ozmoturk @MasacRE @Sherlock @Gizmen @Emre Ozansoy @alperuz @Yiğitt @Aserat @xBUGRAx @Maskeli Fedai @ozgur2113
70285

kerem

Favori Üye
30 Ekim 2017
11,876
2,895
450
Berlin
  • Güldürdün
Reactions: Aserat

ozgur2113

Emekli
28 Aralık 2011
15,424
11,190
859
Birsen’e niye sansür koyuyorsun :A Bunlar bir ara yine kavgalılardı laf sokarlardı birbirlerine, nasıl barıştılar hayret etmiştim :A Şimdi yesinler birbirlerini :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
134,412
98,269
1,060
27
Giresun
Hurriyet Tekin
Hurriyet Tekin
5 saat önce
Gani müjde bir röportajın ruhsar karakterini önce sezen aksu oynayacaktı demisti acaba şakamı yapiyordu ciddimiydi bu dizinin fanatiklerinden biri olarak hala düşünüyorum.

3

YANITLA

Kendime yine bakacak nostaljik bişiler bulmuştum Ruhsara sardım şimdide :F Şu videonun altında bu yukarıdakı yorumu gördüm @mrt-06 sen menejeri olarak bilirsin varmıydı gerçekten öyle birşey şuan ilk defa duydum :eek::eek::eek: @xemrexxx @xBUGRAx @Yiğitt

Sezen 44 yaşındaymış Ruhsar çıktığında 98 de :A Cem Davran 34 öyle yas farkı yok Sezen hanımda genc sayılabilicek bir yaşta olabilirmiş aslında :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06

mrt-06

Emekli
5 Ocak 2013
88,720
49,172
1,061
Ankara
Hurriyet Tekin
Hurriyet Tekin
5 saat önce
Gani müjde bir röportajın ruhsar karakterini önce sezen aksu oynayacaktı demisti acaba şakamı yapiyordu ciddimiydi bu dizinin fanatiklerinden biri olarak hala düşünüyorum.

3

YANITLA

Kendime yine bakacak nostaljik bişiler bulmuştum Ruhsara sardım şimdide :F Şu videonun altında bu yukarıdakı yorumu gördüm @mrt-06 sen menejeri olarak bilirsin varmıydı gerçekten öyle birşey şuan ilk defa duydum :eek::eek::eek: @xemrexxx @xBUGRAx @Yiğitt

Sezen 44 yaşındaymış Ruhsar çıktığında 98 de :A Cem Davran 34 öyle yas farkı yok Sezen hanımda genc sayılabilicek bir yaşta olabilirmiş aslında :A :A :A

Sezen olmazmış ama ya. :A

• Güldürdün
22 Aralık 2011
16,669
5,387
859
Antalya - Denizli
Senin Reymanınla alakalı bişi gözüme ilişti demiştim @dreamy :F Aaa bana birisi şunun ne olduğunu acaba anlatabilirmi :eek: :eek: :eek: @hayret bi şey di forumda bunun menejeri çaüıralım bir basın açıklaması yapsın :A

Reymanın şarkısınıda bu videoda ilk kez dinledim şarkı berbat :A Gerçi Hadisenin burada şarkı falan değil amacıya hadi neyse diyelim Gönül gibi :A :A :A @MasacRE @xemrexxx @xBUGRAx @sokak sanati @Yiğitt @Harunnn60 @Billy Kane @Aserat @Sherlock @Maskeli Fedai @kerem @mrt-06
Bu şey işte; yabancılar yaptığında alkış tuttuğunuz ama kendi milletinizden birisi yapınca gömmeye başladığınız klasik bir olay ;)

• Güldürdün