Şu Anda Ne Düşünüyorsun?

xemrexxx

Favori Üye
18 Mart 2012
168,602
96,805
1,061
İstanbul
O anca oturup tık satın alsın :A :A :A @Sherlock
Çatlamaya devam et :A
Evet yeni şarkı çıkaracağından haberim vardı ama klibinin Amerika’da çekildiğini bilmiyordum. Bekliyoruz. :A
@MasacRE beni kütükleştirdiği yetmemiş gibi bir de baskı uyguluyor. Dediklerini uygulamayınca da baltayı geçiriyor hayat ona güzel :eek:
@Çiğdem 'den nasıl Hogatha olunur dersi bekliyoruz. :A
Evet reklamı ben verdim ama kimlerle ne konusuyorsan artık :F Boşuna cıkmamiştir:A
İyi hepinizi doğru imana getiriyorlar işte ne güzel. :A
@serhatt in düğün arabasını gördüm :A @Dosi @vadikızı @DarkLegenD @Sherlock @mrt-06 @Yiğitt @xBUGRAx @Aserat @Maskeli Fedai @turkuazz
FB_IMG_1561839597496.jpg

serhatt

Favori Üye
Konu Editörü
10 Aralık 2014
41,132
14,453
1,060

xemrexxx

Favori Üye
18 Mart 2012
168,602
96,805
1,061
İstanbul

Çiğdem

Süper Mod.
30 Aralık 2013
138,844
106,701
1,060
28
Giresun
@Harunnn60 @dreamy @DarkLegenD @MasacRE @MEnes @Maskeli Fedai @Sherlock @cookies @turkuazz @xBUGRAx @Yiğitt @Aserat @serhatt @ozgur2113

Dracula Türkiye de görülmüş ayoll :eek: :eek: :eek:

Neyseki Galasaraylıymış en azından Galatasarayı tutanları ısırmaz sanırım :F Bizim ülkemize gelince hemen oda türklere çekmiş yakında kahveyede giderse şaşırmam :A :A :A Neyse Galatasaray dısındakıler dikkat etsinler biz @Forumdash abicimle @mrt-06 falan CW fanı olarak gider avlarız okadar vampir dizisi izledik :A

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
58,367
28,592
1,060
@Harunnn60 @dreamy @DarkLegenD @MasacRE @MEnes @Maskeli Fedai @Sherlock @cookies @turkuazz @xBUGRAx @Yiğitt @Aserat @serhatt @ozgur2113

Neyseki Galasaraylıymış en azından Galatasarayı tutanları ısırmaz sanırım :F Bizim ülkemize gelince hemen oda türklere çekmiş yakında kahveyede giderse şaşırmam :A :A :A Neyse Galatasaray dısındakıler dikkat etsinler biz @Forumdash abicimle @mrt-06 falan CW fanı olarak gider avlarız okadar vampir dizisi izledik :A

İşkembecilerin önunde geçmese bari :F

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

turkuazz

Favori Üye
4 Eylül 2015
15,119
10,622
860
Dünyadan

Korkmaya lüzum yok :A bu arada Yazın bölümlerini takip yapmayıda planladığım The wampire daires ilk sezonunu bitiyorum çok az kaldı :A

Çiğdem

Süper Mod.
30 Aralık 2013
138,844
106,701
1,060
28
Giresun

xemrexxx

Favori Üye
18 Mart 2012
168,602
96,805
1,061
İstanbul
Askerden normalde dönmek istiyor hemen erkekler ama @serhatt kalıcı kalmak ister :A :A :A @Forumdash

İşkembecilerin önunde geçmese bari :F
Korkmaya lüzum yok :A bu arada Yazın bölümlerini takip yapmayıda planladığım The wampire daires ilk sezonunu bitiyorum çok az kaldı :A
Aaaa kafamı kesip paylaşmış Hogatha :eek: cani :eek: