Şu Anda Ne Düşünüyorsun?

xemrexxx

Favori Üye
18 Mart 2012
166,678
93,481
1,061
İstanbul
O anca oturup tık satın alsın :A :A :A @Sherlock
Çatlamaya devam et :A
Evet yeni şarkı çıkaracağından haberim vardı ama klibinin Amerika’da çekildiğini bilmiyordum. Bekliyoruz. :A
@MasacRE beni kütükleştirdiği yetmemiş gibi bir de baskı uyguluyor. Dediklerini uygulamayınca da baltayı geçiriyor hayat ona güzel :eek:
@Çiğdem 'den nasıl Hogatha olunur dersi bekliyoruz. :A
Evet reklamı ben verdim ama kimlerle ne konusuyorsan artık :F Boşuna cıkmamiştir:A
İyi hepinizi doğru imana getiriyorlar işte ne güzel. :A
@serhatt in düğün arabasını gördüm :A @Dosi @vadikızı @DarkLegenD @Sherlock @mrt-06 @Yiğitt @xBUGRAx @Aserat @Maskeli Fedai @turkuazz
FB_IMG_1561839597496.jpg

xemrexxx

Favori Üye
18 Mart 2012
166,678
93,481
1,061
İstanbul

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
132,095
94,408
1,060
27
Giresun
@Harunnn60 @dreamy @DarkLegenD @MasacRE @MEnes @Maskeli Fedai @Sherlock @cookies @turkuazz @xBUGRAx @Yiğitt @Aserat @serhatt @ozgur2113

Dracula Türkiye de görülmüş ayoll :eek: :eek: :eek:

Neyseki Galasaraylıymış en azından Galatasarayı tutanları ısırmaz sanırım :F Bizim ülkemize gelince hemen oda türklere çekmiş yakında kahveyede giderse şaşırmam :A :A :A Neyse Galatasaray dısındakıler dikkat etsinler biz @Forumdash abicimle @mrt-06 falan CW fanı olarak gider avlarız okadar vampir dizisi izledik :A

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
58,130
28,255
1,060
@Harunnn60 @dreamy @DarkLegenD @MasacRE @MEnes @Maskeli Fedai @Sherlock @cookies @turkuazz @xBUGRAx @Yiğitt @Aserat @serhatt @ozgur2113

Neyseki Galasaraylıymış en azından Galatasarayı tutanları ısırmaz sanırım :F Bizim ülkemize gelince hemen oda türklere çekmiş yakında kahveyede giderse şaşırmam :A :A :A Neyse Galatasaray dısındakıler dikkat etsinler biz @Forumdash abicimle @mrt-06 falan CW fanı olarak gider avlarız okadar vampir dizisi izledik :A

İşkembecilerin önunde geçmese bari :F

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

turkuazz

Favori Üye
4 Eylül 2015
14,794
10,202
710
Dünyadan

Korkmaya lüzum yok :A bu arada Yazın bölümlerini takip yapmayıda planladığım The wampire daires ilk sezonunu bitiyorum çok az kaldı :A

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
132,095
94,408
1,060
27
Giresun

xemrexxx

Favori Üye
18 Mart 2012
166,678
93,481
1,061
İstanbul
Askerden normalde dönmek istiyor hemen erkekler ama @serhatt kalıcı kalmak ister :A :A :A @Forumdash

İşkembecilerin önunde geçmese bari :F
Korkmaya lüzum yok :A bu arada Yazın bölümlerini takip yapmayıda planladığım The wampire daires ilk sezonunu bitiyorum çok az kaldı :A
Aaaa kafamı kesip paylaşmış Hogatha :eek: cani :eek: