Şu An Hangi Şarkıyı Dinliyorsunuz? 🎧🎶🎵

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bu efsane parçayı şu yabancı kliple ilk defa izledim ve müthiş uymuş.. tüylerimi ürpertti. Kızın kırmızı beresinin güzelliğine ayrıca tutuldum. Şarkıya sonu hariç büyük ölçüde uyumu da harikaydı. Son saniyede videoyu yükleyenin jenerikteki notu ise acı bir şekilde gülümsetti...

• Beğendim
Reactions: Dosi and 12.Adam

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bu efsane parçayı şu yabancı kliple ilk defa izledim ve müthiş uymuş.. tüylerimi ürpertti. Kızın kırmızı beresinin güzelliğine ayrıca tutuldum. Şarkıya sonu hariç büyük ölçüde uyumu da harikaydı. Son saniyede videoyu yükleyenin jenerikteki notu ise acı bir şekilde gülümsetti...

:eek:

• Beğendim
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Meğerse Gökhan Özen'in bu klibi şu alıntıdakinden (ç)alıntı :A
@dreamy @xemrexxx

Bu da orjinali
Şimdi izledim bu (ç)alıntının da ötesinde bir boyut olmuş, bildiğin copy-paste :eek: Forumda bu klibi yapmış olsa kopya konu kuralından ceza alırdı adam, o derece :eek: :A

Tamirci Çırağı versiyonunu belki ilk izlediğimden olsa gerek daha bi sevdim, etkileyici geldi. Ama bunun da nakaratı malum, baya iyi. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Şimdi izledim bu (ç)alıntının da ötesinde bir boyut olmuş, bildiğin copy-paste :eek: Forumda bu klibi yapmış olsa kopya konu kuralından ceza alırdı adam, o derece :eek: :A

Tamirci Çırağı versiyonunu belki ilk izlediğimden olsa gerek daha bi sevdim, etkileyici geldi. Ama bunun da nakaratı malum, baya iyi. :A
Ben yorumlardan buldum bunu :A belki haklarını almıştır bilemeyiz :A
Şarkıyı ben de sevdim :A arada dinlerim.

Orijinale baktın mı peki? Onudç da editledim sonra :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ben yorumlardan buldum bunu :A belki haklarını almıştır bilemeyiz :A
Şarkıyı ben de sevdim :A arada dinlerim.

Orijinale baktın mı peki? Onudç da editledim sonra :A
Ona da şimdi sayende baktım, baya ünlüymüş Ruslar arasında demek 70 milyon izlenme 15k yorum :eek:

Ama rahmetli Cem Karaca öyle bir parça yapmış ki adamların orijinal klibindeki şarkıdan çok daha uyumlu olmuş :eek: tabi şarkının anlamını bilmiyoruz ama ritminden hissediliyor. Resmen Cem Karaca'nın parçası için klibi çekmişler farkında olmadan :A

Telif haklarını muhahkkak almışlardır, Gökhan Özen sonuçta o kadar amatör biri değildi. :A Şarkıyı sevdim derken hangisini Tamirci Çırağı mı Budala mı? :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ona da şimdi sayende baktım, baya ünlüymüş Ruslar arasında demek 70 milyon izlenme 15k yorum :eek:

Ama rahmetli Cem Karaca öyle bir parça yapmış ki adamların orijinal klibindeki şarkıdan çok daha uyumlu olmuş :eek: tabi şarkının anlamını bilmiyoruz ama ritminden hissediliyor. Resmen Cem Karaca'nın parçası için klibi çekmişler farkında olmadan :A

Telif haklarını muhahkkak almışlardır, Gökhan Özen sonuçta o kadar amatör biri değildi. :A Şarkıyı sevdim derken hangisini Tamirci Çırağı mı Budala mı? :A
Budala için demiştim :A
Tamirci de iyiymiş.