Şu An Hangi Şarkıyı Dinliyorsunuz? 🎧🎶🎵

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
Senin Almanca'ya özel bir takıntın var, onu da istisnalarına eklersen iyi olur. Ki Türkiye'de Almanca zorunlu değil miydi? :A
Lisede zorunluydu (onda da bir sene görmüştük) ama tanışma/okul araç gereçleri vs. hariç pek bir şeyin anlatıldığını söyleyemem. :A Bir de çok yaygın kullanılan fiiller. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060
Lisede zorunluydu (onda da bir sene görmüştük) ama tanışma/okul araç gereçleri vs. hariç pek bir şeyin anlatıldığını söyleyemem. :A Bir de çok yaygın kullanılan fiiller. :A
İyi, Almanca'nın ne kadar önemli bir dil olduğunu kavrayabilmişsindir en azından. :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Senin Almanca'ya özel bir takıntın var, onu da istisnalarına eklersen iyi olur. Ki Türkiye'de Almanca zorunlu değil miydi? :A
Okuldaki eğitimden maalesef bir şey olmuyor. 4. sınıftan beri İngilizce görüyoruz. Ama hâlâ konuşacak kadar bilmiyorum. Almanca'da sınav vakti şunlara çalışın sınavda çıkacak diyor yapıyoruz. 9 da görüyorduk düzgün o eğitimle de bir şey öğrenilmedi.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and dreamy

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
Kulaklıkla dinlenince daha güzel gelmeye başladı şarkı. Arkadaki tınılar harika.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam