Şu An Hangi Şarkıyı Dinliyorsunuz? 🎧🎶🎵

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

İlk burada tanımıştık asıl. :D
Murat çok söyletmemiş, daha iyi değerlendirilebilirdi. O aralar herşeyden uzak derslerime sıkı konsantre olan biriydim :A
Ben Zeynep Bastık'i ilk kez En Favori Güzel etkinliğinde duymuştum. @Sherlock son anda 1 eksik olunca Zeynep Bastık'ı önermişti ve ilk Felaket şarkısında keşfedip konusunu açmıştım forumda. Ondan sonra çıkardığı bir çok şarkıyı severek dinledim.
Nisan 2019'da keşfetmişim :A
@Sherlock bu kız son anda En Favori Güzel listemize eklediğimiz kişimi? (b)
Sesi baya güzelmiş. Beğendim :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

23 Nisan'da bunun dansını etmiştik :A Geniş bir pantolon siyah t-shirt giyip :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Düğünlerde çaldı, bayramlarda okullarda çaldı, fotoğrafları cd'ye bastırıp alttan müzik konulduğunda ilk bu şarkı kondu. Türklerin en çok sevdiği en çok sahiplendiği yabancı şarkı olabilirssss

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Murat çok söyletmemiş, daha iyi değerlendirilebilirdi. O aralar herşeyden uzak derslerime sıkı konsantre olan biriydim :A
Ben Zeynep Bastık'i ilk kez En Favori Güzel etkinliğinde duymuştum. @Sherlock son anda 1 eksik olunca Zeynep Bastık'ı önermişti ve ilk Felaket şarkısında keşfedip konusunu açmıştım forumda. Ondan sonra çıkardığı bir çok şarkıyı severek dinledim.
Nisan 2019'da keşfetmişim :A

@bazinga bana teşekkür etmeli, Zeynep Bastık’ı keşfeden benim... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,645
Puanı
710
Bu şarkıyı ilk kez klibiyle birlikte dinlediğim günü hatırlıyorum, bitince ekrana bakakalmıştım. Ve o kadar zaman geçmesine rağmen hala aynı zevkle ve coşkuyla dinlettiriyor. Bu sene bu parçayı geçebilecek bir babayiğit gelmedi henüz ve gelebileceğini de sanmıyorum...