Şu An Hangi Şarkıyı Dinliyorsunuz?

Bully

Emekli
10 Mart 2013
71,516
44,017
1,060
Mesala Arabadan sonra Tarkana üstünlük sağladığı ikinci atılımı İsyankardı ama Yamalı Tövbeler de ondan sonra düşük kalınca yine olmadı :F 96 VE 2004 den sonra iki tane fırsat geldi eline ama birinde gölgede gibi albümü koyamadı diğerinde de isyankar gibi bir ikinciyi arkasından koyamadı bu iki farklı dönemde kırılma anları oldu ama Belki olsa favorim olamazdı bilemiyorum 1.ciler hiçbir dalda favorim olamadı için :A
İşte bir şeyi yaptı mı devamını getireceksin, getiremezsen tam olmuş olmuyor :A

Ben de Serdarcıyım valla, siz kapışadururken biz aradan sıyrıldık :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
137,041
103,413
1,060
28
Giresun
İşte bir şeyi yaptı mı devamını getireceksin, getiremezsen tam olmuş olmuyor :A

Ben de Serdarcıyım valla, siz kapışadururken biz aradan sıyrıldık :A
Aaa şuan youtubeden silinmiş Beni Unut Albümünden sonra roportajı vardı ben görünmez starım Tarkan Musti s.... yarışı yapsınlar diyordu :F :F :F

• Güldürdün
Reactions: Bully

Bully

Emekli
10 Mart 2013
71,516
44,017
1,060
Aaa şuan youtubeden silinmiş Beni Unut Albümünden sonra roportajı vardı ben görünmez starım Tarkan Musti s.... yarışı yapsınlar diyordu :F :F :F
Aynen demiştin bunu. :A

Doğru demiş Serdarcım, kendi krallığını ilan etmiş. :A Onlar birbirlerini yiyedursunlar ama ben kendi işime bakıyorum, en iyisiyim diyor. :A Güzel bir bakış açısı. :A

Çakra, Mesafe ve Nefes 2000'li yılların en güçlü albümlerinden..

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
137,041
103,413
1,060
28
Giresun
Aynen demiştin bunu. :A

Doğru demiş Serdarcım, kendi krallığını ilan etmiş. :A Onlar birbirlerini yiyedursunlar ama ben kendi işime bakıyorum, en iyisiyim diyor. :A Güzel bir bakış açısı. :A

Çakra, Mesafe ve Nefes 2000'li yılların en güçlü albümlerinden..
Yinede tabi en arası iyi olanda Musti :A Kenanla Tarkan da diğer cephe :F

• Güldürdün
Reactions: Bully

ozgur2113

Emekli
28 Aralık 2011
16,223
11,962
859
Aylardır dinliyordum.. Kuzgun’da çok güzel bir anda çalmıştı. Bugün de Bir Aşk İki Hayat filmini izlerken filmin en can alıcı sahnesine girdi şarkı. Çok güzel. İyi ki bu filme bu şarkı yazılmış.