Şu An Hangi Şarkıyı Dinliyorsunuz?

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
6,193
3,345
460
Manisa
Bu şarkının nakaratını Gökhan Tepe’nin ‘Birkaç Beden Önce’ sindeki şu bölüme benzetiyorum: “Kimlerden ayrıldık kime döndük yüzümüzü, yalandan sevmelerle kapattık gözümüzü”

Ayrıca Aacayipsin albümünde Tarkan’ın sesi Gökhan Tepe’ye çok benziyor. Bazı şarkılarda Tarkan’ın sesi baya değişik geldi kulağıma :A @Bully

• Güldürdün
Reactions: Bully

Bully

Emekli
10 Mart 2013
71,516
44,017
1,060
Bu şarkının nakaratını Gökhan Tepe’nin ‘Birkaç Beden Önce’ sindeki şu bölüme benzetiyorum: “Kimlerden ayrıldık kime döndük yüzümüzü, yalandan sevmelerle kapattık gözümüzü”

Ayrıca Aacayipsin albümünde Tarkan’ın sesi Gökhan Tepe’ye çok benziyor. Bazı şarkılarda Tarkan’ın sesi baya değişik geldi kulağıma :A @Bully

Google a Gökhan Tepe Tarkan yaz. Gökhan demiş ki Tarkan'a benzetilmek 2 seneme mal oldu :A Etkilenmiş olabilir biraz Tarkan'dan.

Şarkıların bölümleri benziyor cidden aynen iyi tespit etmişsin :D Tarkan'ın gençlik zamanları işte, sesin biraz daha ince çıkması normal. 90'larda Serdar'ın sesi de öyle tabii sen gidip Serdar'ın 90'lar şarkılarını dinlemezsin..

• Beğendim
Reactions: dreamy

Aserat

Co-Admin
24 Ağustos 2014
49,413
30,213
1,061
İstanbul

Gülizar'da ilk kez çaldığında çok beğenmiştim ama Youtube'da olmadığı için dinleyememiştim. Şimdi tekrarında yeniden duyunca aklıma geldi neyse ki aradan geçen zamanda yüklenmiş. :Z

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
6,193
3,345
460
Manisa
Google a Gökhan Tepe Tarkan yaz. Gökhan demiş ki Tarkan'a benzetilmek 2 seneme mal oldu :A Etkilenmiş olabilir biraz Tarkan'dan.

Şarkıların bölümleri benziyor cidden aynen iyi tespit etmişsin :D Tarkan'ın gençlik zamanları işte, sesin biraz daha ince çıkması normal. 90'larda Serdar'ın sesi de öyle tabii sen gidip Serdar'ın 90'lar şarkılarını dinlemezsin..
Şu an yeni şarkılar çabuk sıktığı için ben de eskilere sarılmak zorunda kaldım. Bu aralar bu şarkıya taktım çok iyi :bhr: Mustafa Sandal’ın en iyisi olabilir uygun zamanda o albümün tümüne göz atacağım. :D @Çiğdem

Serdar Ortaç’ın sesi hala aynı bence :A

• Harika
Reactions: Çiğdem and Bully

Bully

Emekli
10 Mart 2013
71,516
44,017
1,060
Şu an yeni şarkılar çabuk sıktığı için ben de eskilere sarılmak zorunda kaldım. Bu aralar bu şarkıya taktım çok iyi :bhr: Mustafa Sandal’ın en iyisi olabilir uygun zamanda o albümün tümüne göz atacağım. :D @Çiğdem

Serdar Ortaç’ın sesi hala aynı bence :A
Eskiler gibisi yoktur, zamanla kıymetini daha iyi anlayacaksın :A

Musti'nin en iyi slowudur zaten, çok özel bir şarkıdır. :D

Serdar konusunda bir şey demiyorum sana artık...

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Çiğdem and dreamy

Bully

Emekli
10 Mart 2013
71,516
44,017
1,060
Aacayipsin - Karma - Ölürüm Sana’dan hangisi sence :A
Karma'nın bende yeri özeldir, tam çocukluğuma denk geliyor bir de. :A Her şarkısı ayrı hit, ayrı özel.. Bence Türkiye'de yapılmış en iyi albümdür..

Benim Albümüm'de Karma ile yarışıp yarı finalde elenmiştim. :D

Ölürüm Sana da çok sağlam bir albüm, onu ikinci sıraya koyarım. Sonra da Aacayipsin, o da güzel tabii :D

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Çiğdem and dreamy