Şu An Hangi Şarkıyı Dinliyorsunuz?

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
136,739
102,683
1,060
28
Giresun
Hakan Peker'in en sevdiğim şarkısı, hiç eskimeyecek bir şarkı. :bhr: Sık sık dinlerim ben de. :D

Eskiden güzeldi her şey. :A Şimdi nerde böyle kaliteli şarkılar. :A Duygular kayboldu..
Kıstas artık çok basitleşti youtube şarkıcılarıyla doldu ortalık tık alıyorsun en iyi şarkıcı oluyorsun :F Veletlerin eline veriyor tabletleri babaları sabah akşam tıklıyorlar :F Birde o şarkıyı her beğenende tıklamıyor çok büyük kısımlarıda sevmeyenlerdende tıklanıyor ama şarkı tutmuş sayılıyor istersen küfür et aç videoyu senin küfürünle o adam tık alıp en iyi şarkıcı oldum diyor :A :A :A

Kaset olayı en sağlıklı çözümdü beğenmediğin şeye para verip almazsın sonucta hem sadece beğenenler alıyordu yanı 3 bin rakamları satıştan geçiyorlardı kıstas buydu yanı mesala şu devirde bile 100 satıyor demet , Serdar 50 e yapıyor her albümü , Edisin albümü soğan alacak kadar bile satmadı youtube şarkıcıları :A

• Harika
Reactions: Bully

xBUGRAx

Co-Admin
11 Şubat 2012
64,721
13,144
1,060
Ankara
Farkında bile değilsin
Seni cezbeden de bu
Niye beni seçersin
Etraf desensiz dolu..

Ben bugün nasılım
Yakın mı uzak mıyım ben
Of ne bileyim...

Açık bir kucak mı
Yoksa bir tuzak mıyım ben
Ruhum hep desen desen..

xBUGRAx

Co-Admin
11 Şubat 2012
64,721
13,144
1,060
Ankara
Yarını unutup bugüne dalınca her şey ne güzel her şey ne âlâ

Yılana tutunup yalana kanınca canın çok yanınca beni hep hatırla..

Bully

Emekli
10 Mart 2013
71,379
43,870
1,060
Bunu bilmiyordum evet gayet güzel ve genelde konser klipleri sevilmez ama Serdar o işi gayet iyi yapıyor :A
Buram buram Serdar kokan bir şarkı olduğu çok belli :A

Daha ne bilmediklerin vardır bende, zamana yaya yaya dinletiriz :A

Klibi bedavaya getiriyor diye eleştirilir ama konser klipleri de çok tatlı oluyor bence :A Klip hiç çekmemesinden iyidir dimi hem :F

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
136,739
102,683
1,060
28
Giresun
Buram buram Serdar kokan bir şarkı olduğu çok belli :A

Daha ne bilmediklerin vardır bende, zamana yaya yaya dinletiriz :A

Klibi bedavaya getiriyor diye eleştirilir ama konser klipleri de çok tatlı oluyor bence :A Klip hiç çekmemesinden iyidir dimi hem :F
Aaa evet bunu Mustide sık yapıyor ama görüntü olması olmamasından iyidir diyorum bende senin gibi :F

Aaa evet muhakkak vardır hiç dinlemediklerim bu alanda tüm kariyeri boyunca şarkılarını bildiğim tek kişi Musti :A :A :A

:F :F :F
musti.png

• Güldürdün

Bully

Emekli
10 Mart 2013
71,379
43,870
1,060
Aaa evet bunu Mustide sık yapıyor ama görüntü olması olmamasından iyidir diyorum bende senin gibi :F

Aaa evet muhakkak vardır hiç dinlemediklerim bu alanda tüm kariyeri boyunca şarkılarını bildiğim tek kişi Musti :A :A :A

:F :F :F
Ekli dosyayı görüntüle 70967
Hahaha yok ben bu kadar iddialı değilim senin gibi :F İsim olarak bilirim de tek tük dinlemediklerim illa ki vardır :A

Bir gün Musti de öğrenir umarım böyle çılgın bir fanı olduğunu :A

• Harika

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
136,739
102,683
1,060
28
Giresun
Hahaha yok ben bu kadar iddialı değilim senin gibi :F İsim olarak bilirim de tek tük dinlemediklerim illa ki vardır :A

Bir gün Musti de öğrenir umarım böyle çılgın bir fanı olduğunu :A
Bir albümünü kurcalarım mutlaka günlük :A Geçen yanı sen foruma gelmeden @xemrexxx netten bir yarışmaya katılmış Musti olmuş sorunun ana mevzusu @xemrexxx flash hızıyla bana soruyor bende flash hızıyla cevaplıyorum forumun en hızlıları saniyeler arasında :A :A :A Vere vere bir sakız parası vermişler :F Birde Musti kendi şarkısında kendisi elenmiş Beni Ağlatma sorusunda dedim herhalde gerçek Mustafa Sandal benim :F :F :F

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx and Bully

Bully

Emekli
10 Mart 2013
71,379
43,870
1,060
Bir albümünü kurcalarım mutlaka günlük :A Geçen yanı sen foruma gelmeden @xemrexxx netten bir yarışmaya katılmış Musti olmuş sorunun ana mevzusu @xemrexxx flash hızıyla bana soruyor bende flash hızıyla cevaplıyorum forumun en hızlıları saniyeler arasında :A :A :A Vere vere bir sakız parası vermişler :F Birde Musti kendi şarkısında kendisi elenmiş Beni Ağlatma sorusunda dedim herhalde gerçek Mustafa Sandal benim :F :F :F
Hahah sen yarışabilseymişsin keşke :A Musti'yi Musti'den iyi biliyorsun resmen :A

• Güldürdün

xBUGRAx

Co-Admin
11 Şubat 2012
64,721
13,144
1,060
Ankara
Bu gece uzun olacak besbelli biliyorum.. Lodos fırtınaları kopacak yine taa derinlerde bir yerde.. Varsın olsun, varsın olsun sevdim, sevdim bir kere.

• Harika