Şu An Hangi Şarkıyı Dinliyorsunuz?

kerem

Favori Üye
30 Ekim 2017
11,857
2,889
450
Berlin
Zaten ben medyanın şişirdiklerinin çoğunu sevmem Burcu bana göre türkiyenin en başarılı kadın şarkıcılarından ilk sıralarda gelir çok yaşlıları saymadan kendi yaş gruplarında kendini bozmasın yeter zaten çoğu kadın şarkıcı nasıl ünlü oluyor görüyoruz Burcu o yolları seçmeden sadece şarkısını söylüyor Tabi Sertab da öyle zaten geçen dediğim gibi benziyorlarda :A
Bir zamanlar Sertab Burcu'nun yüzüne bakmadığı için içinde kalmıştı ki kadın geçen gün ilk kez açıklama yaptı. Benzer müzik yapmayanlar biebirlerini sevmemek zorundalar sanırım. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
134,147
97,795
1,060
27
Giresun
Bir zamanlar Sertab Burcu'nun yüzüne bakmadığı için içinde kalmıştı ki kadın geçen gün ilk kez açıklama yaptı. Benzer müzik yapmayanlar biebirlerini sevmemek zorundalar sanırım. :A
O konuda bili bilmiyorum ama böyle şeyler oluyor bir saygısızlıklarını bir kavgalarını duymadım hiç :A

Gece sohbetlerini özlemişim alamancı ben artık yatayım cicili bicili rüyalar :bhr::bhr::bhr:

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
5,844
2,908
360
Manisa
Son zamanların en iyi klibi.. Şarkı sözleri basit kaçsa da Ozan Çolakoğlu’nun aranjesi şarkıyı başka seviyeye çıkarmış....

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
5,844
2,908
360
Manisa
Murat Boz’un bana göre en sağlam parçası. Klip, şarkı her şeyiyle dört dörtük bir çalışma. :bhr: Çıktığı yılın da en ağır hitlerinden biriydi, keşke başarısını sürekli kılabilseydi.