Şok Gelişme: 'Kızılcık Şerbeti' Final mi Yapıyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FdzxoGjXEAARa3d

5 hafta yayın durdurma ve en üst sınırdan para cezası alan Gold Film imzalı dizi 'Kızılcık Şerbeti' ile ilgili sürpriz gelişme!

Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman'ın başrollerinde yer aldığı dizi için Show TV alına yayın durdurma cezasına İdari Mahkeme'ye son itirazını yaptı.

Mahkeme yapımın lehine karar verirse dizi planlandığı gibi 32. bölümde sezon finali yapacak ve yeni yayın döneminde izleyici ile buluşmaya devam edecek. Ancak yapımın aleyhine karar verilir ise dizi 27. bölümünde final yaparak izleyiciye veda edecek.

Öte yandan, çekilen bölümler yayınlanamasa bile yapım şirketinin set ekibine ve oyunculara maaşlarını vereceği öğrenildi.

Kaynak: Sina Koloğlu

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
Allahım çıldırıcam artık bu yaşadıklarımız şaka mı? Ben artık yorum yapamıyorum.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Burada iki kez tekrar etmemek için sezon finalini kast ettiği ortada. Gerçi sonradan finalden ayrıca bahsetmiş ama ihtimal olarak gündeme getirmiş. Keşke bu cümle için keşke daha dikkatli bir kelime seçimi yapsaymış. Ha eğer rezillikler devam ederse (özellikle seçim sonucuna bağlı olarak) o bile beklenir ama işin o kadar ileri gideceğini şimdilik sanmıyorum.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,485
Puanı
1,060
Şaka mısınız siz ya? Böyle bir şeyi hak edecek ne yaptı bu dizi? Şuan bu ülkede yayınlanan hangi dizi normal, hangi dizi dört dörtlük bana biri söyleyebilir mi? Verilen ceza zaten saçmayken bir de böylesi bir haberin gündeme gelmesi ülkemizin içler acısı durumunu bir kez daha gözler önüne seriyor. Göz göre göre onca insanın emeği heba ediliyor, onca insan işsizliğe mecbur bırakılıyor. YAZIKLAR OLSUN, BUGÜN DE BİRİLERİNİN YERİNE UTANDIK!!!

• Beğendim
Reactions: cookies

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Eğer bu karar çıkarsa o zaman şu an ekrandaki 80%+ dizi, başta Yalı Çapkını olmakla final yapmak zorunda. Çünkü Kızılçık Şerbeti için belirtilen şiddet suçlaması diğer dizilerde daha fazla var.

Reaksiyon puanı
162
Puanı
55
Ben hayatimda böyle bir rezillik görmedim. Tam Show Tv'm kendine gelmisken... yapilmaz bu...

• Beğendim

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Burada iki kez tekrar etmemek için sezon finalini kast ettiği ortada. Gerçi sonradan finalden ayrıca bahsetmiş ama ihtimal olarak gündeme getirmiş. Keşke bu cümle için keşke daha dikkatli bir kelime seçimi yapsaymış. Ha eğer rezillikler devam ederse (özellikle seçim sonucuna bağlı olarak) o bile beklenir ama işin o kadar ileri gideceğini şimdilik sanmıyorum.

Mahkeme diziyi yayindan kaldirin diyecek
@Angelica

• İlginç

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bunu Arka sokaklarda yasadi 9.Sezonda
Birde su covid vaccine imam konusundan kaynakli
Kanal d boslugu buldu rtürk kanununda
Yapim sirketi degisirse
O haklar yenileniyor
Erler filmde mahkemeyle ugrasiyor Kaybettiler
Kanal d de Arka sokaklarin yapim hakkini alip
Kurtardi cezadan @Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Bunu Arka sokaklarda yasadi 9.Sezonda
Birde su covid vaccine imam konusundan kaynakli
Kanal d boslugu buldu rtürk kanununda
Yapim sirketi degisirse
O haklar yenileniyor
Erler filmde mahkemeyle ugrasiyor Kaybettiler
Kanal d de Arka sokaklarin yapim hakkini alip
Kurtardi cezadan @Angelica

Ama arka sokaklar başlayacak tekrar

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Tahmin edildiği gibi sezon finalinin 27. bölümde yapılması kast edilmiş. Konu kilit.

Birsen Altuntaş'ın haberinden:
Dizinin bu sezon 32. bölümde sezon finali yapması, eylülde de devam etmesi planlanıyordu. Ancak 5 haftalık yasak bu sezonki bölüm sayısını 27’ye düşürdü. Yani diziyle ilgili final kararının alınması söz konusu dahi değil. Dizinin yapımcısı Gold Film’in patronu Faruk Turgut dizinin sonuna kadar arkasında duracaklarını ifade etti.

• Beğendim
Reactions: cookies
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...