Şok İddia! Oktay Kaynarca'dan ATV'ye Yeni Dizi mi Geliyor?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
oka.png

'EDHO'nun sürpriz vedasının ardından yeni projesi merak konusu olan Oktay Kaynarca ile ilgili şok iddia!

Yapımcıyla yaşanan gerilim sonrası 7. sezon başlamadan diziyi finalsiz yayından kaldıran ve salı akşamlarına yeni dizisiyle devam eden kanalın ünlü oyuncuyla yeni bir dizi yapmak için kolları sıvadığı, bu nedenle başka projelerle görüşme yapmamasını ilettiği iddia edildi.

Yeni projeyi yine Onur Tan'ın yöneteceği iddia edilirken kanalın Kaynarca'ya bekleme parası ödeyeceği de son dedikodular arasında.

Kaynak: Birsen A.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Eğer gerçekten EDHO'ya karşı bir sevgisi varsa kabul etmez ama hiç belli olmaz. ATV'nin hem adamın dizisini bitirip sonra yeni projelerle görüşmesinin önünü kesmesi de ayrı rezillik zaten.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,498
Puanı
1,060
Eğer böyle bir şey olursa yazıklar olsun. Yönetmen ve başrol oyuncusuyla yeni dizi yapıp onlarca insanı ekmeğinden etmek çok bencilce.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: titreyenadam

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
kendisini severim. Umarım 7 sezon süren dizisinin kıymetini bilmeyen bir kanal ile anlaşma yapmaz bir daha.

Son düzenleme:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
kendisini severim. Umarım 7 sezon süren dizisinin kıymetini bilmeyen bir kanal ile anlaşma yapmaz bir daha.
Daha ortada kesin bir şey yokken bu kadar ağır ithamlarda bulunmayalım forumun başı ağrıyabilir. Biraz daha hafifletirsen iyi olur. :)

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Ben bu haberin yalan olduğunu düşünüyorum Oktay Kaynarcanın Atv ile dizi yapacağını hiç sanmıyorum