Şevket Çoruh 'Arka Sokaklar'dan Ayrıldı! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,925
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Fb5HbNUXgAEQWAD

Kanal D'nin sevilen polisiye dizisi 'Arka Sokaklar'da flaş ayrılık!

Yapımcılığını Erler Film'in, yönetmenliğini Orhan Oğuz'un üstlendiği, başrollerini Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Oya Okar, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu'nun paylaştığı dizide flaş bir ayrılık yaşandı.

16 sezon boyunca Mesut Güneri karakteri ile izleyici karşısına çıkan başarılı oyuncu Şevket Çoruh, yaptığı bir açıklama ile diziden ayrıldığını duyurdu.

Fb5HbNVXkAEOML1

Arka Sokaklar, yeni bölümleriyle yakında Kanal D'de!

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
İlk defa Arka Sokaklar'ın reytinglerini merak ediyorum dizide Rıza Mesut Hüsnü karakterleri gitmediği sürece sıkıntı yaşayacağını düşünmüyordum.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,925
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Birsen Altuntaş'ın haberinden:
Kanal D’nin Erler Film imzalı fenomen dizisi Arka Sokaklar 10 gün içinde sete çıkacak. Dizinin tüm ana kadrosu anlaşma yenilerken yoğun bir tiyatro programı olan Şevket Çoruh diziden ayrılma kararı almıştı. Yapımcı Türker İnanoğlu’yla 2 kez görüşen sevilen oyuncu sonunda kesin kararını verip projeden ayrıldı. Şevket Çoruh’un ayrılık kararının ardından hayat verdiği Mesut Komiserin akıbeti de merak konusu oldu. Rolü başka bir oyuncunun oynamayacağı, ünlü aktörün tekrar dönmek isterse senaryonun ona göre şekilleneceği öğrenildi.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,801
Puanı
1,060
Ohaa büyük darbe diziye. Bu sezon son olur bu ayrılıktan sonra. AB'de yokları oynuyordu zaten.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,166
Puanı
1,061
Demirtaslardan biriydi dizide, ama yani 16 sezon dile kolay. Bir zahmet ayrilsin, hatta bitirsinler de diziyi. :D

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Hayret ettim doğrusu. Yıllardır garanti para için oyuncu imajına ciddi zarar verdi, bu saatten sonra başka dizilerde görsek bile inandırıcılığı olmaz hiç hem kendisi için, hem de bu dizide 16 yıldır yer alan diğerleri için. O yüzden siz tek karakter oyuncusu olarak devam edin kariyerinize...