Şevket Çoruh 'Arka Sokaklar'dan Ayrılıyor Mu? | Kanal D

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,060
Erler Film'den Şevket Çoruh açıklaması
Şevket Çoruh 'Arka Sokaklar'dan ayrılıyor mu?

Yapımcılığını Erler Film'in üstlendiği, başrollerinde; Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Oya Okar ve Şevket Çoruh'un yer aldığı diziden bugün çıkan haberlerde 15 sezondur Mesut karakterini canlandıran Şevket Çoruh'un diziden ayrılacağı iddia edildi. Bu haberlerin üzerine dizinin yapım şirketi Erler Film çıkan haberleri yalanlayan bir açıklama paylaştı. Yapılan açıklamada: "Arka Sokaklar dizisinde sürpriz gelişme! üst başlığı ile başlayan ve Mesut Komiser karakterini büyük başarıyla canlandıran Şevket Çoruh’un diziden ayrıldığı haberi doğru değildir." ifadeleri yer aldı.

''Arka Sokaklar'' yeni bölümleriyle her Cuma Kanal D'de!

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Efsaneleşti orada ayrılmak istememesini anlıyorum ama çok da iyi oyuncu ya harcanıyor orada. Arada kaliteli filmlerde, dijital mini dizilerde falan oynasa bari...
Filmleri var aslında bir kaç tane dediğin gibi dijital iş isterse yapabilir.

Sanatta her şey para olmamalı. :A
------

Dimi, düşününce gerçekten bıkar insan yani. :A
Adam öyle mi düşünüyor. Ayrıca o adam diziden ayrılsa ciddi kan kaybına uğrar dizi o yüzden kolay kolay bırakmazlar

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Filmleri var aslında bir kaç tane dediğin gibi dijital iş isterse yapabilir.

Adam öyle mi düşünüyor. Ayrıca o adam diziden ayrılsa ciddi kan kaybına uğrar dizi o yüzden kolay kolay bırakmazlar
Ya Çakallarla Dans serisi ya da çok küçük roller hep. Daha iyi işlerde yer alabilir.

• Beğendim

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ya Çakallarla Dans serisi ya da çok küçük roller hep. Daha iyi işlerde yer alabilir.
O da kendi tercihi imkanı var dizi de kalarak da başka rollerde oynayabilir. Türk işi Frenkleştayn mı ne var galiba bir de.

Bence hiçbir şey olmaz.
Kendi tercihi isterse ayrılabilir. Ama orada bir ortam oluşuyor. Bıkkınlık olacağına tak tersine alışkanlığı oldu Arka Sokaklar artık onun bence.

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,060
O da kendi tercihi imkanı var dizi de kalarak da başka rollerde oynayabilir. Türk işi Frenkleştayn mı ne var galiba bir de.

Kendi tercihi isterse ayrılabilir. Ama orada bir ortam oluşuyor. Bıkkınlık olacağına tak tersine alışkanlığı oldu Arka Sokaklar artık onun bence.
Tabi orası öyle.

• Beğendim