Şermin'den Eski Kocasına Düğün Hediyesi! | Bir Zamanlar Çukurova 66. Bölüm

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,895
Puanı
1,060
Yapımcılığını Tims & B 'nin, yönetmenliğini Murat Saraçoğlu'nun üstlendiği, kadrosunda; Hilal Altınbilek, Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Kerem Alışık, Bülent Polat, Melike İpek Yalova, Sibel Taşçıoğlu, Turgay Aydın ve Selin Yeninci'nin yer aldığı dizinin Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde Şermin ondan habersiz evlenen eski kocasının düğününü bastı ve ortalığı karıştırdı.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Evet bugün bölümün tamamını izledim. Şermin bir sürü halt yedi hâlâ bencil davranmakta :A

Ben şu Fikret'in olayını tam anlamadım. Adnan Yaman'dan zamanında darbe yemişler galiba, acaba onun oğlu olbilir mi? (b) Şermin herşeyi şakır şakır öttü diye mi Fekkeli'nin yiğeni olarak tanıttı sonradan daha çözemedim

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,895
Puanı
1,060
Evet bugün bölümün tamamını izledim. Şermin bir sürü halt yedi hâlâ bencil davranmakta :A

Ben şu Fikret'in olayını tam anlamadım. Adnan Yaman'dan zamanında darbe yemişler galiba, acaba onun oğlu olbilir mi? (b) Şermin herşeyi şakır şakır öttü diye mi Fekkeli'nin yiğeni olarak tanıttı sonradan daha çözemedim
Yok ya o yüzden değildir ama gerçek yiğeni olduğunu da sanmıyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi